Jak probíhá vyklízení

Vyklízíme pozůstalosti, byty, domy, půdy, sklepy, kanceláře, komerční prostory a další místa. Chováme se slušně a dbáme na Vaše potřeby a domluvená pravidla. Naši práci odvádíme za rozumnou cenu a v perfektní kvalitě. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti a tak Vám se vším rádi poradíme.
Flotila vyklízecích vozidel VyklízeníSOS.cz různých značek a velikostí připravená k vyklízení objektů.
Flotila Vyklízecí Služby: Připravena k Akci
ZÁKLADNÍ INFORMACE

jak probíhá vyklízení , jak určujeme cenu a jakým způsobem pracujeme.

01

Jaká je cena vyklízení a kolik to bude stát?

Cenu za vyklízení prostor počítáme dle objemu toho co odvážíme a likvidujeme. Cena se pak počítá vždy za / m3, „kubík“, odpadu. V této ceně je pak zahrnuta veškerá práce jako je např. demontáž, pytlování, odvoz a likvidace. Nabízíme také další doplňkové služby jako například zda-li budete chtít prostory vymalovat, vydezinfikovat, uklidit apod. Tyto práce se připlácí a jejich odhad Vám vždy sdělíme až po vyklizení prostor, kdy bude zřejmá pracnost, například až budou vidět všechny zdi a bude možné určit náročnost a postup při vymalování. Cenu může rovněž ovlivnit například druh odpadu, který likvidujeme. Jinou cenu máme například za suť oproti běžnému odpadu. Běžně se však cena určuje dle objemu vyklízených věcí, kdy si stanovíme cenu za m3 odpadu, která pak zahrnuje veškeré práce jako je demontáž, naložení, odvoz a samotná likvidace odpadu. Veškeré tyto okolnosti zohledníme v našem odhadu, který Vám kolegové sdělí na místě před zahájením prací. Rovněž Vám budeme garantovat, že tento odhad nepřekročíme. Úhrada vždy probíhá až po odvedení prací, kdy si vyklizené prostory převezmete, zkontrolujete si jak jsou věci ve vozech složeny a kolik zabírají místa.

02

Náš cenový odhad vždy dodržíme.

Po tom, co od Vás obdržíme základní informace ať už přes poptávkový formulář či telefonicky, tak se Vás naši specialisté ještě doptají na doplňující informace a pokusí se Vám cenu vyklízení odhadnout ihned telefonicky. Popřípadě Vám navrhnou osobní schůzku, abychom se přijeli podívat na to, co se bude vyklízet a dokázali jsme tak co nejlépe odhadnout kolik odpadu bude třeba zlikvidovat. V případě osobní návštěvy Vám sdělíme konečnou cenu za vyklízení prostor, kterou budeme garantovat, že nebude navýšena. Pokud Vám cenu sdělíme odhadem telefonicky, tak bude vždy upřesněna na místě před zahájením prací a bude naším kolegou stanovena maximální částka za vyklízení daných prostor. Jak dlouho práci budeme dělat, jestli to bude lehké nebo těžké či demontáž bude složitější u nás nehraje roli. Účtujeme vždy dle objemu odpadu ( m3 ), který odvážíme a likvidujeme a veškeré práce spojené s vyklízením a samotná likvidace odpadu je již zahrnuta v této ceně. Kolegové se tedy vždy budou snažit odhadnout maximální možný objem likvidovaných věcí. V případě, že by pak objem byl větší než bylo sjednáno, tak Vám cenu za objem navíc oproti odhadu nebudeme účtovat. Často se však stává, že je objem menší než-li byl stanoven odhad a to z toho důvodu, že se veškeré věci určené k likvidaci rozbíjí a skládají do vozu. Příkladem budiž skříň, kterou kolegové rozbijí na prkna a zabere tak méně prostoru než-li ve složeném stavu.

03

Demontování, odpojování, rozbíjení a pytlování.

Věci, které bude třeba zlikvidovat se všechny musejí odborně demontovat, rozebrat či kompletně rozbít. Docílíme tím toho, že se nám pak vejde více odpadu do vozu, lépe se s ním manipuluje například při nošení na schodech a dokonce s pak například i zkrátí doba vykládky ve sběrném dvoru. Dobrým příkladem je skříň, kterou když rozbijeme na prkna, tak ve voze zabere méně místa a vejde se nám tam toho tak více. Pokud máte nějaké věci například ve skříních, které chcete rovněž zlikvidovat, tak je dáme do pytlů a rovněž odvezeme. Veškeré tyto práce jsou u nás již zahrnuty v ceně vyklízení stejně tak jako u nás nebudete platit za pytle.

04

Seznam věcí, které budeme vyklízet a likvidovat.

Nejprve je třeba rozmyslet které věci budete chtít zlikvidovat, případně které nikoliv. Také bychom rádi věděli co to je za věci, které budeme likvidovat. Například kompletní vybavení bytu, nebo jen nábytek, nebo obecné harampádí nebo třeba jen kancelářské židle. Lze se s námi dohodnout jak na částečném vyklizení, tak na kompletním. Pokud nám jen rozdáte úkoly a pak přijdete až bude hotovo, či nám budete po celou dobu asistovat a dohlížet na naši práci, obě varianty jsou pro nás fajn.

05

Kde budeme vyklízet?

Abychom mohli vše pohodlně naplánovat a pečlivě se připravit, tak bude třeba znát adresu kam za Vámi pojedeme a s kým se na místě potkáme, komu máme volat, případně na koho máme zvonit.

06

Detaily k umístění.

Chtěli bychom rovněž znát informace například v jakém patře se byt nachází, jestli je k dispozici výtah nebo jestli jsou zde sousedé, kteří si nepřejí být rušeni a je tak dát třeba pozor na hluk. Důležité jsou také informace, zda-li je k místu možné zajet či jak daleko lze od prostoru zaparkovat.

07

Možnost osobní prohlídky či zaslání fotografií pro určení přesné ceny.

Rádi za Vámi přijedeme a celou akci s Vámi společně na místě naplánujeme. Zároveň Vám budeme schopni ihned navrhnout cenový rozpočet pro celé vyklízení. Další možností je pak zaslání fotografií věcí, které budete chtít zlikvidovat. Často jsme schopni určit přesnou cenu dle fotodokumentace prostoru, který vyklízíme.

08

Jsme šetrní a ohleduplní.

Chápeme lidské pocity a častokrát není příjemné se dívat, jak někdo mlátí do křesla v kterém jste kdysi dávno sedávali a máte na určité předměty určité vzpomínky. Rádi si s Vámi o těchto detailech promluvíme a samozřejmě i ctíme citovou vazbu v případě pozůstalostí. V neposlední řadě je také třeba dbát na dobré sousedské vztahy a proto se často nevyplácí do toho mlátit tak, že se sousedům klepe lustr. Úklid společných prostor po vyklízení je samozřejmostí.

09

Vše naložíme, odvezeme, vyložíme a zlikvidujeme.

To je naše práce, baví nás, jsme kultivovaní a máme firemní oblečení. Ačkoliv budeme všichni v daný den středem pozornosti a můžeme lehce přijít komukoliv v nelibost, tak se budeme vždy snažit vystupovat slušně a dělat naši práci profesionálně. Pokud budeme používat výtah, tak po domluvě s Vámi, kdy ho samozřejmě zakrejeme tak, aby nebyl znečištěn či poškozen. Chodby a schody si po sobě zameteme a uklidíme. Po naložení všech věcí do vozu Vám byt předáme a obsah vozu ukážeme či vyfotíme. O likvidaci věcí se pak postaráme my po našem odjezdu od Vás.

10

Jak je možné vyklízení zaplatit?

Po odvedení práce následuje odměna na které jsme se dohodli. Cenu případně vždy upřesníme před započetím prací. Konečná částka je vždy určena dle objemu odpadu, který se likvidoval a zda-li při realizaci byly požadovány nějaké vícepráce jako například malování či úklid nebo dezinfekce. Konečná částka se hradí po odvedení prací buďto hotově na místě, či je u nás možná platba kartou, nebo platba převodem na náš účet. Faktura je pak vždy zaslána emailem.

11

Vyklízíme i o víkendech a bez příplatků.

Rádi se Vám časově přizpůsobíme a přijedeme kdykoliv v týdnu či o víkendu.

12

Těžká břemena a schody jsou bez příplatků.

U nás jsou těžká břemena jako pračky, lednice či velké sedačky zcela bez příplatků. To i s ohledem na skutečnost v jakém patře bydlíte.

13

S výtahen, nebo bez výtahu u nás máte bez příplatku.

Jestli máte výtah či nikoliv u nás nerozlišujeme. Vždy je cena stejná a to na základě toho, kolik od Vás odvezeme „kubíků věcí“.

14

Neúčtujeme cestovné a přijedeme zdarma.

Přijedeme za Vámi po celé ČR a neúčtujeme Vám dopravu.

15

Garantujeme dohodnutou cenu.

Garantujeme dohodnutou horní hranici ceny, kterou nepřekročíme i když bychom toho odvezli více než jsme odhadli.

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Nabízíme komplexní služby při vyklízení

ROZUMÍME VAŠIM POTŘEBÁM.
PRACUJEME DISKRÉTNĚ.
JE NA NÁS SPOLEH.
Provádíme likvidace pozůstalostí, vyklízíme byty, rodinné domy, půdy, sklepy a komerční prostory jako jsou obchody, sklady, haly a kanceláře. Zajišťujeme odvoz starých a nepoužitelných věcí na skládku či do sběrného dvora. Na naše pracovníky je spoleh, jsou slušní a mají mnohaletou zkušenost s vyklízením a likvidací odpadu.

Máte zájem o vyklízení?
Napište nám

Telefon

+420 608 105 106

E-mail

info@vyklizeniSOS.cz

Pracujeme 24/7

mluvíme anglicky a česky

Bulharská 996/20

Praha 10, 101 00

PŘESNÁ KALKULACE

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Kalkulaci vyklízení a Vaše dotazy Vám sdělíme ihned telefonicky a zdarma

Zavolejte nám

+420 608 105 106

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Zanechte nám své telefonní číslo.
Závoláme Vám a připravíme kalkulaci na vyklízení zdarma.