Loading...

Vyklízení bytů

proč si nás vybrat?

Nabízíme komplexní služby při VYKLÍZENÍ BYTŮ nejen v Praze a okolí, ale po celé ČR.

Specializujeme se rovněž na vyklízení bytů. Zajišťujeme odvoz starých a nepoužitelných věcí na skládku či do sběrného dvora. Na naše pracovníky je spoleh, jsou slušní a mají mnohaletou zkušenost s vyklízením a likvidací odpadu. Rozumíme, že k některým věcem může být citový vztah a vše s Vámi před započetím prací prodiskutujeme. Rádi vám rovněž byt po vyklizení připravíme k následnému prodeji či nastěhování.

VYKLÍZÍME I O VÍKENDECH A BEZ PŘÍPLATKŮ

Rádi se Vám časově přizpůsobíme a přijedeme kdykoliv v týdnu či o víkendu. Často není na vyklízení bytu přes týden z Vaší strany čas a přejete si být přítomni. Rádi Vám byt vyklidíme přes víkend a zcela bez příplatku.

PŘIJEDEME JEŠTĚ DNES, ZÍTRA NEBO POZÍTŘÍ

Neváhejte se na nás obrátit s prosbou rychlého vyklizení Vaší nemovitosti. Naši kolegové jsou schopni často přijet následující den či pozítří od objednání. Rádi se s Vámi domluvíme na blízkém termínu vyklizení Vašeho bytu a to zcela bez příplatku.

BUDEME VÁM GARANTOVAT DOHODNUTOU CENU

Rádi Vám budeme garantovat horní hranici ceny, kterou nepřekročíme. V případě, že se dohodneme na osobní prohlídce či nacenění dle fotografií, tak Vám rádi sdělíme cenu, za kterou práci provedeme a bude zcela finální.

KALKULACI PŘIPRAVÍME IHNED

Odhad ceny Vám sdělíme obratem telefonicky či do hodiny zašleme na email.

VYKLIDÍME, NALOŽÍME, UKLIDÍME A ODVEZEME

Práce našich chlapů, vykládka, úklid a likvidace jsou běžné práce které provádíme ZDARMA v rámci ceny za vyklízení, kdy účtujeme pouze dle objemu toho co od Vás odvezeme.

JE NA NÁS SPOLEH A MÁME ROZUMNÉ CENY

Vždy přijedeme včas ve smluvenou hodinu a naše ceny jsou rozumné a zcela transparentní. Neúčtujeme žádné další poplatky. Zaplatíte nám pouze cenu za m3 ( kubíky ) toho co od Vás odvezeme k likvidaci.

Přijedeme včas

Domluvíme si společný termín a garantujeme včasný příjezd.

RESPEKTUJEME OKOLÍ

Při vyklízení dbáme na dobré sousedské vztahy a vždy se snažíme dělat co nejméně hluku.

Poradíme jak ušetřit

Poradíme Vám jak při likvidaci odpadu ušetřit, aby bylo vyklízení co nejvýhodnější.

Přijedeme kamkoli v ČR

Specializujeme se na vyklízení v Praze a okolí. Rádi se s Vámi však domluvíme a poskytneme naše služby po celé ČR.

Pracujeme 24/7

Rádi se s Vámi domluvíme na jakémkoliv termínu. Jsme flexibilní. Můžeme některé práce provádět přes noc.

Pokud se ROZHODNETE PRO SPOLUPRÁCI s naší společností, tak Vám BUDEME GARANTOVAT tyto pravidla a výhody, které jsou pro dobře odvedenou práci a VAŠÍ celkovou SPOKOJENOST zcela zásadní.

S VÝTAHEM ČI BEZ U NÁS BEZ PŘÍPLATKŮ

Jestli máte výtah či nikoliv u nás nerozlišujeme. Vždy je cena stejná a to na základě toho, kolik od Vás odvezeme „kubíků věcí“.

NEÚČTUJEME CESTOVNÉ A PŘIJEDEME ZDARMA

Přijedeme za Vámi po celé ČR a neúčtujeme Vám dopravu.
Lucie Klicpouchová
Lucie Klicpouchová
4. Listopad, 2022.

Využila jsem firmu na vyklízení bytu, jednalo se o nábytek, odpad atd., Byli profesionální, ochotní a velice pohotový. Byli boží! Můžu jen doporučit.

Žampová Hana
Žampová Hana
19. Říjen, 2022.

Firmu Vyklízení SOS jsem si vybrala na základě zde uvedeného dobrého hodnocení. Komunikace byla rychlá, seriózní, dohodnutá cena byla dodržena, včasný příjezd. Moc děkuji Lukášovi a Martinovi za skvělý přístup. Jsou velmi ochotní.
DĚKUJI a DOPORUČUJI

Miloslav Weiss
Miloslav Weiss
11. Říjen, 2022.

Rychlá reakce. Ceny jsou jasné a bez klicek (cena za vše a nemusíte řešit těžké/lehké věci). Pracovníci jsou odbornici. Jejich chování je profesionální. Velmi doporučuji.

Jakub Hub
Jakub Hub
25. Srpen, 2022.

Skvělá dvojka chlapů Jirka a Martin, poradili si se vším co bylo potřeba vyklidit z bytu, nebylo toho málo, ale zvládli to rychle a efektivně. Vřele doporučuji, vše bylo skvělé.

Deníček trefené Janičky M.
Deníček trefené Janičky M.
19. Srpen, 2022.

Naprosto perfektní servis. K vyklizení jsem se odhodlávala dlouho, po této zkušenosti bych si vyklízela denně. Termín realizace byl hned druhý den, časově se maximálně přizpůsobili, pánové byli naprosto úžasní, příjemní, profesionální a za mě úplně perfektní zkušenost! Čistě odvedená práce s perfektním pocitem! Srdečně doporučuji!!!!

Karl Goldfinch
Karl Goldfinch
7. Srpen, 2022.

Rychlost, profesionalita, spolehlivost

Klára Pacáková
Klára Pacáková
26. Červenec, 2022.

Rychlé a vstřícné jednání. Za hodinu a půl bylo hotovo. Děkujeme.

Marek Vanda
Marek Vanda
25. Červenec, 2022.

Výborná komunikace, rychle a dobře odvedená práce. Doporučuji, na firmu se určitě znovu obrátíme.

Katerina Francova
Katerina Francova
23. Červenec, 2022.

Dnes jsem firmu využila na likvidaci dětského pokojičku. Chlapi přijeli přesně ve smluvený čas. Práce jim šla od ruky a je vidět , že jsou to skuteční profesionálové. Byla jsem maximálně spokojená a můj syn, který se mohl také zapojit, má super zážitek 🙂 Ještě jednou chci moc a moc poděkovat Vaškovi a Robertovi, díky moc. Katka

Efektivně VYKLIDÍME VÁŠ BYT a odpad levně zlikvidujeme.

Bydlíte v posledním patře a nemáte výtah ? Nebojte, naši chlapi mají sil a s veškerým odpadem si hravě poradí.

Call Now Button 608 105 106 - linka NONSTOP