Loading...

Vyklízení zahrad

proč si nás vybrat?

Jsme specialisté na VYKLÍZENÍ ZAHRAD nejen v Praze a okolí, ale po celé ČR. Zbouráme a demontujeme Vám starou kůlnu či jen odvezeme nepotřebné staré věci a harampádí z Vaší zahrady. Poradíme si i s nebezpečným odpadem.

Zajišťujeme odvoz starých nepotřebných věcí či nebezpečného odpadu ze zahrad. Součástí odvozu často bývá i demontáž či bourání různých objektů, například staré kůlny. Máme bohaté zkušenosti při manipulaci s nebezpečným odpadem, který se často na zahradách vyskytuje, a dbáme na veškerou bezpečnost pro Vás a Vaše okolí. Hravě si poradíme i s demontáží eternitových krytin a jejich následnou likvidací.

GARANTUJEME CENU A DRŽÍME TERMÍNY

Cena, termín, rozsah prací. Zakládáme si na tom vždy dodržovat, co slíbíme. Jméno je pro nás víc, než peníze.

DEMONTÁŽ, BOURÁNÍ, ROZŘEZÁNÍ A LÁMÁNÍ

Zbouráme Vám kůlnu či rozmontujeme starý zahradní domek. Odpad si upravíme tak, aby se nám vždy vešel do vozů. Flexu či motorovou pilu si přivezeme.

PRÁCI DOKONČÍME

Odjedeme, až bude vše hotovo. Neradi odcházíme od rozdělané práce. Pokud budeme vyklízet více dní, tak společně vše dopředu naplánujeme.

LIKVIDACE BĚŽNÉHO A NEBEZPEČNÉHO ODPADU

Máme oprávnění k likvidaci nebezpečného odpadu, tak si hravě poradíme s eternitem či starými barvami. Zahradní odpad svážíme pouze na specializovaná místa, kde probíhá odborná likvidace popř. recyklace, je-li to možné.

HORŠÍ DOSTUPNOST POZEMKU NÁM NEVADÍ

Pokud se nelze s naším vozem zajet přímo na pozemek, tak si vždy poradíme, není to pro nás překážka, ale výzva.

MÁME ZKUŠENOSTI

S vyklízením zahrad máme roky zkušeností a nebojíme se toho. Poradíme si se sutí, dřevem, šrotem, starým nábytkem nebo čímkoli, co se vám na zahradě překáží.

Přijedeme včas

Domluvíme si společný termín a garantujeme včasný příjezd.

RESPEKTUJEME OKOLÍ

Při vyklízení dbáme na dobré sousedské vztahy a vždy se snažíme dělat co nejméně hluku.

Poradíme jak ušetřit

Poradíme Vám jak při likvidaci odpadu ušetřit, aby bylo vyklízení co nejvýhodnější.

Přijedeme kamkoli v ČR

Specializujeme se na vyklízení v Praze a okolí. Rádi se s Vámi však domluvíme a poskytneme naše služby po celé ČR.

Pracujeme 24/7

Rádi se s Vámi domluvíme na jakémkoliv termínu. Jsme flexibilní. Můžeme některé práce provádět přes noc.

Pokud se ROZHODNETE PRO VYKLIZENÍ ZAHRADY s naší společností, tak Vám BUDEME GARANTOVAT tyto pravidla a zásady, které jsou pro likvidaci odpadu a VAŠÍ celkovou SPOKOJENOST zcela zásadní.

PŘÍPRAVA POZEMKU NA PRODEJ

Váš pozemek či zahradu kompletně vyčistíme a připravíme k prodeji.

ÚČTUJEME DLE ODVEZENÉHO OBJEMU ODPADU

Ať už bourání, lámání, nakládka, vykládka, likvidace a další případné práce spojené s likvidací odpadu na Vaší zahradě jsou bez příplatků.

PLATÍ SE AŽ PO ODVEDENÍ PRACÍ

Vyklizenou zahradu si můžete vždy zkontrolovat osobně. Není-li to možné, tak zahradu natočíme, nafotíme a zašleme na mobilní telefon ke kontrole. Platí se vždy až po odvedení prací.
Lucie Klicpouchová
Lucie Klicpouchová
4. Listopad, 2022.

Využila jsem firmu na vyklízení bytu, jednalo se o nábytek, odpad atd., Byli profesionální, ochotní a velice pohotový. Byli boží! Můžu jen doporučit.

Žampová Hana
Žampová Hana
19. Říjen, 2022.

Firmu Vyklízení SOS jsem si vybrala na základě zde uvedeného dobrého hodnocení. Komunikace byla rychlá, seriózní, dohodnutá cena byla dodržena, včasný příjezd. Moc děkuji Lukášovi a Martinovi za skvělý přístup. Jsou velmi ochotní.
DĚKUJI a DOPORUČUJI

Miloslav Weiss
Miloslav Weiss
11. Říjen, 2022.

Rychlá reakce. Ceny jsou jasné a bez klicek (cena za vše a nemusíte řešit těžké/lehké věci). Pracovníci jsou odbornici. Jejich chování je profesionální. Velmi doporučuji.

Jakub Hub
Jakub Hub
25. Srpen, 2022.

Skvělá dvojka chlapů Jirka a Martin, poradili si se vším co bylo potřeba vyklidit z bytu, nebylo toho málo, ale zvládli to rychle a efektivně. Vřele doporučuji, vše bylo skvělé.

Deníček trefené Janičky M.
Deníček trefené Janičky M.
19. Srpen, 2022.

Naprosto perfektní servis. K vyklizení jsem se odhodlávala dlouho, po této zkušenosti bych si vyklízela denně. Termín realizace byl hned druhý den, časově se maximálně přizpůsobili, pánové byli naprosto úžasní, příjemní, profesionální a za mě úplně perfektní zkušenost! Čistě odvedená práce s perfektním pocitem! Srdečně doporučuji!!!!

Karl Goldfinch
Karl Goldfinch
7. Srpen, 2022.

Rychlost, profesionalita, spolehlivost

Klára Pacáková
Klára Pacáková
26. Červenec, 2022.

Rychlé a vstřícné jednání. Za hodinu a půl bylo hotovo. Děkujeme.

Marek Vanda
Marek Vanda
25. Červenec, 2022.

Výborná komunikace, rychle a dobře odvedená práce. Doporučuji, na firmu se určitě znovu obrátíme.

Katerina Francova
Katerina Francova
23. Červenec, 2022.

Dnes jsem firmu využila na likvidaci dětského pokojičku. Chlapi přijeli přesně ve smluvený čas. Práce jim šla od ruky a je vidět , že jsou to skuteční profesionálové. Byla jsem maximálně spokojená a můj syn, který se mohl také zapojit, má super zážitek 🙂 Ještě jednou chci moc a moc poděkovat Vaškovi a Robertovi, díky moc. Katka

VYKLIDÍME VÁM ZAHRADU za rozumnou cenu a veškerý odpad zlikvidujeme.

Obraťte se na nás. Máme skvělé ceny a dodržujeme veškerá pravidla při likvidaci. Přijedeme, naložíme, odvezeme a zlikvidujeme.

Call Now Button 608 105 106 - linka NONSTOP