Loading...

Ukázky naší práce

Rádi se Vám pochlubíme PERFEKTNÍM HODNOCENÍM OD NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ NA GOOGLU společně s některými UKÁZKAMI NAŠÍ PRÁCE NA INSTAGRAMU.Lucie Klicpouchová
Lucie Klicpouchová
4. Listopad, 2022.

Využila jsem firmu na vyklízení bytu, jednalo se o nábytek, odpad atd., Byli profesionální, ochotní a velice pohotový. Byli boží! Můžu jen doporučit.

Žampová Hana
Žampová Hana
19. Říjen, 2022.

Firmu Vyklízení SOS jsem si vybrala na základě zde uvedeného dobrého hodnocení. Komunikace byla rychlá, seriózní, dohodnutá cena byla dodržena, včasný příjezd. Moc děkuji Lukášovi a Martinovi za skvělý přístup. Jsou velmi ochotní.
DĚKUJI a DOPORUČUJI

Miloslav Weiss
Miloslav Weiss
11. Říjen, 2022.

Rychlá reakce. Ceny jsou jasné a bez klicek (cena za vše a nemusíte řešit těžké/lehké věci). Pracovníci jsou odbornici. Jejich chování je profesionální. Velmi doporučuji.

Jakub Hub
Jakub Hub
25. Srpen, 2022.

Skvělá dvojka chlapů Jirka a Martin, poradili si se vším co bylo potřeba vyklidit z bytu, nebylo toho málo, ale zvládli to rychle a efektivně. Vřele doporučuji, vše bylo skvělé.

Deníček trefené Janičky M.
Deníček trefené Janičky M.
19. Srpen, 2022.

Naprosto perfektní servis. K vyklizení jsem se odhodlávala dlouho, po této zkušenosti bych si vyklízela denně. Termín realizace byl hned druhý den, časově se maximálně přizpůsobili, pánové byli naprosto úžasní, příjemní, profesionální a za mě úplně perfektní zkušenost! Čistě odvedená práce s perfektním pocitem! Srdečně doporučuji!!!!

Karl Goldfinch
Karl Goldfinch
7. Srpen, 2022.

Rychlost, profesionalita, spolehlivost

Klára Pacáková
Klára Pacáková
26. Červenec, 2022.

Rychlé a vstřícné jednání. Za hodinu a půl bylo hotovo. Děkujeme.

Marek Vanda
Marek Vanda
25. Červenec, 2022.

Výborná komunikace, rychle a dobře odvedená práce. Doporučuji, na firmu se určitě znovu obrátíme.

Katerina Francova
Katerina Francova
23. Červenec, 2022.

Dnes jsem firmu využila na likvidaci dětského pokojičku. Chlapi přijeli přesně ve smluvený čas. Práce jim šla od ruky a je vidět , že jsou to skuteční profesionálové. Byla jsem maximálně spokojená a můj syn, který se mohl také zapojit, má super zážitek 🙂 Ještě jednou chci moc a moc poděkovat Vaškovi a Robertovi, díky moc. Katka

Vyklízíme domy a kompletně likvidujeme veškerý odpad. V případě zájmu Vám pak Vaši nemovitost můžeme připravit k prodeji, provést drobné opravy, upravit zahradu či vymalovat.
Neváhejte se na nás obrátit s požadavkem na vyklizení Vaší garáže, půdy či sklepa. Vyklízíme i menší prostory a veškeré nepotřebné harampádí Vám zlikvidujeme.
Vyklízíme byty všech druhů. Při vyklízení bytů respektujeme sousedské vztahy a chováme se s úctou k okolí. Likvidace odpadu může probíhat ve sběrném dvoře dle Vašeho trvalého bydliště.
Potřebujete vyklidit kanceláře, halu či Váš obchod a zlikvidovat odpad za dlouhá léta? Chcete se domluvit na pravidelném odvozu odpadu? Rádi Vám pomůžeme.
Vyklízíme pozůstalosti, diskrétně a šetrně s ohledem na domluvená pravidla. Nemovitost Vám pak rádi připravíme k prodeji pro realitní kancelář. Rádi vymalujeme nebo provedeme drobné opravy a práce.
Vyklidíme a odvezeme nepořádek z Vaší zahrady či třeba zbouráme a odvezeme starou kůlnu. Poradíme si i s nebezpečným odpadem jako je například ETERNIT.
Call Now Button 608 105 106 - linka NONSTOP