Vyklízení a likvidace eternitu Praha 3 Strašnice

Pořídili jste si starou nemovitost a s ní i nemilé překvapení – po odkrytí střešní krytiny na vás vykoukly staré eternitové desky, které jsou zdraví škodlivé a vy nevíte co s nimi? Bydlíte v domě, jehož střechu tvoří eternit a vy plánujete udělat krok správným směrem? Tým šikovných kolegů, pro něž je vyklízení a likvidace eternitu v Praze 3 ve Strašničích na denním pořádku pomohl již několika stovkám spokojených zákazníků. Bezpečně odstraníme a odvezeme eternitové desky na skládku či sběrný dvůr, jehož zaměstnanci ví, jak si poradit s vysoce nebezpečným odpadem.

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Bezpečná likvidace eternitu v Praze 3 ve Strašničích

Eternitové desky se používaly pro stavbu střechy celé století, než jej po několika zdravotních testech zakázali nadále vyrábět a také prodávat. Odkud ale vlastně eternit pochází a proč je pro lidské zdraví tolik nebezpečný?

Přes sto let slávy

Světlo světa spatřila první eternitová deska na konci 19. století a vznikla smícháním směsi z 90 % cementu a z 10 % azbestových vláken. Během let byla hojně využívaná a těšila se velké slávě, díky svým odolným vlastnostem – eternitová deska odolá silnému ohni, vodě i nemilosrdným povětrnostním podmínkám. Bohužel se kvůli těmto líbivým vlastnostem přestalo myslet na lidské zdraví a na dopad, jenž vzniká vlivem jejich instalace na střechu domu. K zákazu výroby i používání eternitových desek pomohl až zákon z roku 1999. Od roku 2004 je Česká republika nucena respektovat také zákony Evropské unie, jenž zakazují obchodování s azbestem ve všech členských zemích.

Zdravotní dopad eternitových desek na lidské zdraví

I když se může zdát, že tak malé množství azbestových vláken nemůže mít žádný vliv na zhoršení lidského zdraví, opak je pravdou. Již při špatné manipulaci s minimálně poškozenou deskou dochází k uvolňování karcinogenního azbestu do ovzduší. Nedoporučujeme ho ani nijak čistit – odstraňovat vrstvu mechu nebo jej omývat vysokotlakým čističem. S jeho vyklízením či odstraněním ze střechy počkejte na nás – pracujeme svědomitě a s ohledem na dodržení všech bezpečnostních nařízení.

Likvidace eternitu v Praze 3 ve Strašničích s respektem

Naši školení pracovníci jsou vybaveni respirátory a bezpečnostními obleky, které chrání jejich zdraví při vyklízení a likvidaci eternitových desek. Pro jejich převoz používáme také neprodyšné obaly, jenž zaručí bezpečí při manipulaci a případnému poškození jednotlivých desek během transportu na sběrný dvůr či skládku. Vyklízení a likvidace eternitu v Praze 3 ve Strašničích sebou nese také zodpovědnost za jeho odevzdání na místo, na kterém si s ním umějí poradit v rámci zachování všech pravidel. O jeho bezpečné likvidaci vám dodáme potvrzení.

Nezalekneme se ani drobných kusů eternitu

Na úlomky a menší kusy z eternitu používáme již výše zmiňované neprodyšné pytle, abychom zamezili unikání azbestu do ovzduší a neohrozili jsme vaše, ani naše zdraví. Vyklízení a likvidace eternitu v Praze 3 ve Strašničích probíhá za přísných podmínek – desky se nesmí lámat a při všech námi prováděných pracích je s nimi zakázáno házet, aby se z nich neprášilo a neunikal karcinogenní azbest. 

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Nabízíme komplexní služby při vyklízení v Praze 3 ve Strašničích a okolí.

Specializujeme se rovněž na vyklízení domů. Zajišťujeme odvoz starých a nepoužitelných věcí na skládku či do sběrného dvora. Na naše pracovníky je spoleh, jsou slušní a mají mnohaletou zkušenost s vyklízením a likvidací odpadu. Rozumíme, že k některým věcem může být citový vztah a vše s Vámi před započetím prací prodiskutujeme. Rádi vám rovněž dům po vyklizení připravíme k následnému prodeji či nastěhování.

Jak probíhá vyklízení a likvidace eternitu v Praze 3 ve Strašničích?

Pokud jste se rozhodli pro bezpečnou likvidaci eternitových desek a dalších výrobků, jež obsahují azbest, jste na správné webové adrese. Díky nasbíraným zkušenostem víme, jak nakládat s nebezpečným odpadem a kde si s jeho likvidací umí poradit. Jednoduše nás kontaktujte a nechte všechno na nás – stovky spokojených recenzí mluví za vše.

Kontaktujte nás

Na webových stránkách najdete formulář, který je potřeba vyplnit a odpovědět na pár otázek, týkajících se faktorů, které nám pomohou určit cenu za vyklízení a také lokalitu, ve které budou naše práce probíhat. K formuláři je možné přiložit také fotografie, abychom si upřesnili představu o celkovém množství eternitových desek, jež bude potřeba vyklidit a odvézt na místo likvidace. Pokud nás chcete kontaktovat telefonicky, není problém. Zavolejte na číslo, které je uvedeno na webu a naši šikovní kolegové se vás zeptají na stejné otázky, jaké jsou uvedeny v již zmiňovaném formuláři. Je dobré také zmínit, že vaše nemovitost se například nachází ve špatně přístupné oblasti. 

Cena za likvidaci a vyklízení eternitových desek v Praze 3 ve Strašničích

Řídíme se podle dvou ukazatelů, které ovlivňují konečnou cenu: buďto se odpichujeme od metrů čtverečních nebo od celkové váhy odpadu, přičemž jeden m² eternitové desky váží přibližně 15–20 kg. Manipulace a vyklízení eternitových desek v Praze 3 ve Strašničích je fyzicky velmi náročná. Nicméně žádné příplatky si za práci našich silných chlapů neúčtujeme. 

Zapomeňte na příplatky k ceně za vyklízení eternitových desek v Praze 3 ve Strašničích

Nemusíte se obávat navyšování konečné částky za vyklízecí a likvidační práce. Maximální odhadovaná cena na začátku dne „D“ nebude překročena ani v případě odvezení většího množství desek – špatný odhad metrů čtverečních zkrátka bereme na své triko. Také zapomeňte na příplatky za ztížený terén: na střechu nevedou schody a je třeba použít žebříku, parkovací místo je od nemovitosti vzdálené pár metrů atd. Při vyklízení eternitových desek v Praze 3 ve Strašničích je jejich následná likvidace zahrnuta v ceně. 

Při výběru ideálního termínu se vám přizpůsobíme

Jelikož se snažíme jít naproti každému zákazníkovi a vyhovět vašim časovým možnostem, naši silní a šikovní chlapi pracují také o víkendech. Některé práce jsme ochotni dělat také v pozdních nočních hodinách, vždy ale pracujeme s ohledem na sousedy a zachování co možná největšího klidu.

PROČ SI NÁS VYBRAT?

Máme individuální přístup k zákazníkovi, poradíme Vám jak ušetřit, dodržujeme naše pravidla a vždy splníme to na čem se dohodneme.

Přijedemevčas

Domluvíme si společný termín a garantujeme včasný příjezd.

Respektujemeokolí

Při vyklízení dbáme na dobré sousedské vztahy a vždy se snažíme dělat co nejméně hluku.

Poradíme Vámjak ušetřit

Poradíme Vám jak při likvidaci odpadu ušetřit, aby bylo vyklízení co nejvýhodnější.

Pracujemecelá ČR

Specializujeme se na vyklízení v Praze a okolí. Rádi se s Vámi však domluvíme a poskytneme naše služby po celé ČR.

Pracujemenonstop 24/7

Rádi se s Vámi domluvíme na jakémkoliv termínu. Jsme flexibilní. Můžeme některé práce provádět přes noc.

Den likvidace a vyklízení eternitových desek v Praze 3 ve Strašničích je tady

Po předem sjednaném termínu přijedeme na místo včas, abychom využili každou možnou minutu – čas má pro nás cenu zlata, jelikož ne vždy je vyklízení eternitových desek v Praze 3 ve Strašničích jednoduché a jde hezky od ruky. Společně si ujasníme množství odpadu, který budeme odvážet k bezpečné likvidaci a oblékneme si ochranné pomůcky – respirátor a ochranný oblek. Během vyklízecích prací na nás můžete „dohlížet“, ale pouze za podmínky, že budete respektovat veškerá bezpečnostní nařízení, na kterých při vyklízení eternitových desek v Praze 3 ve Strašničích trváme. Nebo můžete ušetřit váš drahocenný čas a přijít až po dokončení všech úkonů. 

Závěrečný úklid je samozřejmostí

Protože se ne vždy musí jednat pouze o nakládku eternitových desek a někdy je nutná také demontáž přímo ze střechy, je důležité po sobě uklidit vzniklý nepořádek. Jakmile dokončíme vyklízení eternitových desek v Praze 3 ve Strašničích, vrhneme se na závěrečný úklid a pozametáme po sobě zaneřáděné schody. 

Platba za likvidaci a vyklízení eternitových desek v Praze 3 ve Strašničích

Na konci dne přijde na řadu předání splněného úkolu do vašich rukou a s ním také placení za odvedenou práci. Zaplatit nám můžete buďto v hotovosti, kartou nebo převodem na náš účet. V případě bonusových prací, které nabízíme každému zákazníkovi bude konečná částka navýšena po předchozí domluvě o sumu za dané služby – může se jednat o výmalbu místností či drobné opravy.

Usnadněte si s námi práci nejen při vyklízení eternitových desek v Praze 3 ve Strašničích

Nabízíme vám své bonusové služby, které ušetří váš čas a spoustu nervů. Nechte naše chlapy vyřádit se na vaší nemovitosti. Po vyklizení desek vám také rádi vymalujeme místnosti, natřeme zrezivělý plot nebo pokosíme zahradu. Pomůžeme vám nejen zlikvidovat nebezpečný karcinogenní materiál, ale také kompletně připravíme nemovitost k prodeji. 

Máte zájem o vyklízení?
Napište nám

Telefon

+420 608 105 106

E-mail

info@vyklizeniSOS.cz

Pracujeme 24/7

mluvíme anglicky a česky

Bulharská 996/20

Praha 10, 101 00

PŘESNÁ KALKULACE

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Kalkulaci vyklízení a Vaše dotazy Vám sdělíme ihned telefonicky a zdarma

Zavolejte nám

+420 608 105 106

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Zanechte nám své telefonní číslo.
Závoláme Vám a připravíme kalkulaci na vyklízení zdarma.