Vyklízení bytu Praha 2 Vyšehrad

Zvedáte kotvy a chcete za sebou zanechat čistý byt, připravený k pronájmu či prodeji? Nebo jste naopak koupili nemovitost a původní majitel vám v něm zanechal nevzhledné a opotřebované vybavení? Ušetřete svůj čas i nervy s náročným úklidem a nechte to na nás. Nábytek včetně starých spotřebičů, lůžkovin, obnošeného oblečení a dalších odpadů naši kolegové snadno vynesou a odvezou na nejbližší sběrné místo, kde se ho ekologicky zbaví. Již nesčetněkrát jsme měli tu čest, pomoci našim spokojeným zákazníkům s vyklízením bytu a po nasbíraných zkušenostech nám jde samotné vynášení odpadu a jeho odvoz hezky od ruky. Zařaďte se proto mezi naše spokojené klienty a nechte si pomoct silnými chlapy.

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Víme, na čem při vyklízení bytu v Praze 2 na Vyšehradě ušetřit

Představte si, že tak fyzicky náročnou práci, jako je přenášení několika desítek těžkých kusů nábytku včetně nefunkčních a starých spotřebičů, musíte absolvovat sami malým výtahem, nedej bože po vysokých schodech z druhého patra vašeho bytu. Dále musíte nakoupit velkoobjemové pytle na špatně skladný odpad, půjčit nákladní auto, kterým ho budete převážet kdoví kde a popřípadě ještě platit za jeho odevzdání. Škaredá představa, že? 

Naše šikovné ruce vám pomohou

Ulehčete si práci s našimi zkušenými pracanty, kterým jde vyklízení bytu v Praze 2 na Vyšehradě, jako po másle. Přijedeme, naložíme, odvezeme, a to bez vaší pomoci. Protože se v tomto odvětví pohybujeme již pár let, z nasbíraných zkušeností víme, jaký kus nábytku, popřípadě elektrospotřebiče můžete eventuelně zpeněžit a není nutné s ním hned odjet na sběrnou skládku. S vaším majetkem pracujeme s veškerým respektem a ohledem na možnou sentimentální hodnotu dle předem určeného plánu.

Fyzicky náročná práce nám nevadí

Při vyklízení bytu v Praze 2 na Vyšehradě se naši silní chlapi pořádně zapotí – většinou se jedná o velmi těžké kusy nábytku, které už ledacos pamatují a jsou vyrobeny z poctivého kusu dřeva. Staré elektrické spotřebiče váží také pár desítek kilo a ve dvou nám jde práce jako po másle. Jakmile proneseme rozměrné kusy úzkými chodbami, ve kterých se špatně manipuluje i s napytlovaným odpadem, je třeba je dostat do nákladního auta a zase ho z něj vyložit.

V autě šetříme místem

Nábytek, který lze rozmontovat na menší kusy rozebereme do posledního šroubku. Jednak se nám s ním bude lépe manipulovat při přenášení a také nám ušetří plno místa v nákladním prostoru – s rozebranou skříní na menší kusy ušetříme plno centimetrů, které nejsou v našem případě nikdy nazbyt. Desky lehce poskládáme na sebe, zatímco zavřenou skříň bychom v celku sotva vměstnali do auta a prostor, který by kolem ní zbyl by byl opravdu minimální. 

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Nabízíme komplexní služby při VYKLÍZENÍ BYTŮ v Praze 2 na Vyšehradě a okolí.

Specializujeme se rovněž na vyklízení bytů. Zajišťujeme odvoz starých a nepoužitelných věcí na skládku či do sběrného dvora. Na naše pracovníky je spoleh, jsou slušní a mají mnohaletou zkušenost s vyklízením a likvidací odpadu. Rozumíme, že k některým věcem může být citový vztah a vše s Vámi před započetím prací prodiskutujeme. Rádi vám rovněž byt po vyklizení připravíme k následnému prodeji či nastěhování.

Ekologická likvidace odpadu po vyklizení bytu v Praze 2 na Vyšehradě

Ne každý odpad je možné jen tak hodit do veřejného kontejneru a už vůbec ne v tak velkém množství, jaké vzniká při vyklízení bytu v Praze 2 na Vyšehradě. Nezapomeňte, že i opřená police o kontejner je pro zákon důvod k pokutě a co teprve několik desítek pytlů, matrace z manželské postele a čtyři jídelní židle. To by byla teprve pokuta! Naši zaměstnanci ale ví, kam a s jakým druhem odpadu zajet, aby byl ekologicky zlikvidován, popřípadě staré oblečení zrecyklováno.

Je třeba zlikvidovat také drobný odpad

Ve starých bytech se častokrát nahromadí množství drobného odpadu, který není možné nijak roztřídit, je nutné ho napytlovat a odvézt na sběrný dvůr. V případě starých časopisů, přečtených novin či plechovek od vypitých nápojů a dalších recyklovatelných odpadů, si na sběrných místech s jeho likvidací hravě poradí. S takzvaným „křečkováním“ se setkáváme hlavně při vyklízení bytů v Praze 2 na Vyšehradě, který vlastní starší majitelé a mají tendence shromažďovat všemožný odpad s myšlenkou, že se pro něj ještě někdy najde využití.

Jak takové vyklízení bytu v Praze 2 na Vyšehradě probíhá?

První je důležitý kontakt, který s námi navážete buďto prostřednictvím telefonu, který je uveden na našich webových stránkách nebo vyplněním formuláře. Pokud zadáváte poptávku online, vyplníte do předem připravených kolonek několik informací, které nám pomohou při tvorbě cenové nabídky, jež pro vás ušijeme na míru. Pokud se jedná o telefonickou objednávku, naši kolegové se vás budou ptát na informace typu: na jaké adrese se bude vyklízení bytu v Praze 2 na Vyšehradě konat, jaký termín by pro vás byl adekvátní a nejdůležitější pro nás je odpověď na otázku „Kolik odpadu budeme přibližně odvážet?“. Konečná cena se totiž odvíjí pouze od této odpovědi.

Odhadovaná cena je pro vás tou maximální

Po prvním kontaktování z vaší strany, budete osloveni pomoci telefonu či e-mailu maximálně do jedné hodiny někým z našich šikovných zaměstnanců, kteří s vámi proberou cenu, za kterou vyklidíme odpad a odvezeme ho na sběrné místo. Odhadovaná cena se odvíjí od množství odvezených kubíků a v případě chyby z naší strany při špatném odhadu váhy odpadu, při konečném placení maximální hranici částky nepřekročíme. Pro přesnější hodnotu objemu, nám můžete poslat fotografie věcí na e-mail nebo je přiložit k formuláři, který na nás budou čekat při vyklízení bytu v Praze 2 na Vyšehradě.

Za komplikace si neúčtujeme ani korunu

Bydlíte ve třetím patře panelového domu, který nedisponuje výtahem a my tak budeme muset snášet všechen nábytek a ostatní věci po schodech dolů? Nevadí! V našem týmu máme samé silné chlapy, kteří si poradí s jakoukoliv překážkou. Příplatky si neúčtujeme ani za množství pytlů, které použijeme na drobný odpad.

PROČ SI NÁS VYBRAT?

Máme individuální přístup k zákazníkovi, poradíme Vám jak ušetřit, dodržujeme naše pravidla a vždy splníme to na čem se dohodneme.

Přijedemevčas

Domluvíme si společný termín a garantujeme včasný příjezd.

Respektujemeokolí

Při vyklízení dbáme na dobré sousedské vztahy a vždy se snažíme dělat co nejméně hluku.

Poradíme Vámjak ušetřit

Poradíme Vám jak při likvidaci odpadu ušetřit, aby bylo vyklízení co nejvýhodnější.

Pracujemecelá ČR

Specializujeme se na vyklízení v Praze a okolí. Rádi se s Vámi však domluvíme a poskytneme naše služby po celé ČR.

Pracujemenonstop 24/7

Rádi se s Vámi domluvíme na jakémkoliv termínu. Jsme flexibilní. Můžeme některé práce provádět přes noc.

Den vyklízení bytu v Praze 2 na Vyšehradě je tady

V den vyklízení bytu dojedeme na předem sjednanou adresu v přesný čas, aby nedošlo k žádným nechtěným časovým prodlevám. Pokud nám zajistíte místo na zaparkování nákladního auta, o to lépe. Nejprve si společně projdeme byt a domluvíme se na věcech, které je potřeba vyklidit a které zůstávají v bytě. Poté si připravíme prostor pro vyklízení, aby nedošlo k jeho poškození – tzn. zajistíme výtah, schody atd. Samozřejmostí pro nás je zachování co největšího klidu v budově, ve které se byt nachází, aby nedošlo k rušení sousedů. Některé práce jsme ochotni provádět také v noci. Po všech nutných detailech, které je potřeba dořešit v den „D“, se naši pracanti pustí do vyklízení bytu v Praze 2 na Vyšehradě a následně odvezou odpad na sběrné místo. Při veškerých vyklízecích pracích můžete být s námi a dohlížet na průběh nebo můžete přijít, až bude dílo dokonáno.

Úklid je samozřejmostí

Po dokončení vyklizení bytu si po sobě samozřejmě uklidíme nepořádek, který vznikl následkem stěhování – pozametáme schodiště, dáme do pořádku výtah atd. Závěrečný úklid je započítán do finální ceny.

Cena za vyklízení bytu v Praze 2 na Vyšehradě

Na konci dne přichází na řadu také naše odměna. Konečnou částku nám můžete zaplatit hotově, kartou nebo převodem na náš účet. Maximální hranici předem domluvené ceny nikdy nepřekročíme, ledaže byste si v průběhu vyklízení bytu přáli také naše dodatkové služby, jako je například vymalování či připravení nemovitosti k prodeji. Zaplacenou fakturu vám zašleme na e-mail.

Vyklizený byt vám dáme do pucu

Přejete si přijít tzv. k hotovému a ihned bydlet? S námi tu možnost máte! Vyklizený byt vám vymalujeme a uklidíme, že se bude blýskat jako ze škatulky. Provádíme také dezinfekci nemovitosti, jež byla chemicky či biologicky znečištěna. Vyklizení bytu %Praha 4 může obsahovat tzv. bezstarostné kombo – vyklizení odpadu, vymalování všech místností a konečný úklid, který z něj udělá hotový skvost na trhu s nemovitostmi.

Máte zájem o vyklízení?
Napište nám

Telefon

+420 608 105 106

E-mail

info@vyklizeniSOS.cz

Pracujeme 24/7

mluvíme anglicky a česky

Bulharská 996/20

Praha 10, 101 00

PŘESNÁ KALKULACE

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Kalkulaci vyklízení a Vaše dotazy Vám sdělíme ihned telefonicky a zdarma

Zavolejte nám

+420 608 105 106

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Zanechte nám své telefonní číslo.
Závoláme Vám a připravíme kalkulaci na vyklízení zdarma.