Vyklízení domu Praha 4 Hodkovičky

Vlastníte nemovitost, která zůstala dlouho neobývaná a uvnitř vás čeká nemilé překvapení, kterého je potřeba se zbavit? Koupili jste starý dům i s vybavením a plánujete celkovou rekonstrukci? Nejprve je však potřeba přistoupit k vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách, a až poté ho obléct do nového kabátu. Naši šikovní kolegové vám pomohou i s těžkými kusy nábytku, roztřídí všechen odpad včetně starých spotřebičů, obnošeného oblečení a drobných věcí, které je nutné napytlovat a odvézt na sběrné místo.

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách nechte na nás

Díky mnohým recenzím od spokojených klientů, kteří nám doslova do rukou vložili veškerou svou důvěru, při vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách jsme získali zpětnou vazbu, která je pro zlepšování našich služeb velmi důležitá. Ze sbírky úspěšně odvedených prací čerpáme při každé nové zakázce – představte si, že byste měli vyklízet svou nemovitost sami a zcela bez jakýchkoliv předem nasbíraných zkušeností. Jak nejlépe vynést všechen rozměrný nábytek skrz úzké dveře? Kde si půjčit nákladní auto a kolikrát s ním budeme muset cestu tam a zpět, směr sběrný dvůr otočit? Jak se zbavíme drobného odpadu, který se válí ve všech šuplících a máme ho třídit? Kde je nejbližší skládka nebo sběrný dvůr, kam můžu odpad odvézt? Na všechny tyto důležité otázky vám naši šikovní chlapi umí odpovědět.

Pracujeme s respektem

Při každém vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách se najde kus nábytku či nějaká drobnost, která ve vás vyvolá vzpomínky a je potřeba s ní zacházet s respektem a ohledem na jeho sentimentální hodnotu. Kolegové vám také rádi poradí, jaký spotřebič by bylo možné zpeněžit a není tak nutné ho hned odvést k likvidaci.

Víme kam s věcmi z vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách

Víme kam a jaký odpad odvézt, aby došlo k jeho ekologické likvidaci. V případě ošoupaného nábytku a starých elektrospotřebičů, kteří se časem změnili z pomocníků na požírače peněz za spotřebovanou energii, je odvoz na sběrné místo samozřejmostí – již opření úzké police o veřejnou popelnici je přísně zakázáno a neznalec těchto pravidel by se tak při vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách mohl dostat do pěkných potíží. Drobný odpad, který je třeba napytlovat (staré oblečení, lůžkoviny, časopisy a noviny…), odvážíme rovněž na sběrné dvory či skládky kde ví, jak se jich ekologicky zbavit. 

Ve dvou párech svalnatých rukou se to lépe táhne

Nechte fyzicky náročnou a vyčerpávají práci na nás a přijďte do připraveného a vyklizeného domu, po dokončení všech úkonů. Tým, který se skládá ze samých šikovných a schopných chlapů si hravě poradí s jakkoliv těžkým kusem nábytku. Zdolají nekonečná schodiště i úzké chodby, kterými je třeba pronést veškerý obsah vyklízeného domu. 

Čím víc místa v autě, tím líp

Při vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách je nutné nábytek rozebrat na co nejmenší kusy ze dvou důvodů. Jednak je pro nás vynášení lehkých a skladnějších částí nábytku jednodušší než se snažit protlačit širokou manželskou postel skrz vchodové dveře a jednak se nám do nákladního prostoru auta vejde více věcí, když manželskou postel rozmontujeme šroubek po šroubku na malá prkna, jenž na sebe bez problémů naskládáme a vytvoříme tak další plochu pro uložení odpadu. 

Drobný odpad napytlujeme a odvezeme

Ve starých nemovitostech často narazíme na nahromaděný odpad, který vznikl neustálým střádáním a šetřením si „že ještě někdy jistě najde využití“. Přitom se většinou jedná o vyluštěné křížovky, rok staré časopisy, sklenice od zavařenin nebo vyschlé fixy a nepíšící propisky. Všechen drobný odpad roztřídíme a vměstnáme do pytlů. Následně je odvezeme na skládku, kde ví, jak si s ním poradit a ekologicky ho zlikvidovat. Tento fenomén je obecně pojmenován jako tzv. „křečkování“ a většinou se týká starších majitelů nemovitostí. Ti mají sklony schovávat vše, co by v jiných rukou letělo přímo do koše. 

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Nabízíme komplexní služby při vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách a okolí.

Specializujeme se rovněž na vyklízení domů. Zajišťujeme odvoz starých a nepoužitelných věcí na skládku či do sběrného dvora. Na naše pracovníky je spoleh, jsou slušní a mají mnohaletou zkušenost s vyklízením a likvidací odpadu. Rozumíme, že k některým věcem může být citový vztah a vše s Vámi před započetím prací prodiskutujeme. Rádi vám rovněž dům po vyklizení připravíme k následnému prodeji či nastěhování.

Vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách krok za krokem

Jestliže hledáte spolehlivé a šikovné chlapy pro vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách, jste na naší stránce správně – neváhejte nás kontaktovat. Jak? Buďto se spolu můžeme domluvit telefonicky nebo pomoci formuláře na webové stránce. Jestliže preferujete okamžitou domluvu a máte mnoho otázek, na které chcete znát odpověď, vezměte do ruky telefon a zavolejte nám. Naši kolegové vám rádi zodpoví všechny dotazy a zapíšou si potřebné informace k vytvoření co nejpřesnější cenové nabídky. Druhou možností je vyplnění e-formuláře, který obsahuje předvyplněné otázky, které je potřeba vypsat. K poptávce můžete přiložit také fotografie místností, které spadají do vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách. 

Od čeho se odvíjí cenová nabídka?

Jediným ukazatelem, kterým se řídíme při tvorbě cenové nabídky, je množství odpadu v m³ (kubících), jenž budeme odvážet na sběrné místo. Do jedné hodiny od vyplnění e-formuláře vás budeme kontaktovat s konečnou cenou, kterou bude potřeba zaplatit za odvedenou práci. Pokud dojde k telefonické komunikaci s jedním z našich kolegů, na jeho konci vám bude sdělena maximální suma.

Žádná navýšení za náročnou práci

Poplatky za nadrozměrné kusy nábytku či příliš těžkou lednici vám nebudou účtovány. Zapomeňte také na příplatky za schodiště, rozbité střepy či suť. Nebudeme vám účtovat ani množství pytlů, které použijeme pro pohodlný odvoz drobného odpadu

PROČ SI NÁS VYBRAT?

Máme individuální přístup k zákazníkovi, poradíme Vám jak ušetřit, dodržujeme naše pravidla a vždy splníme to na čem se dohodneme.

Přijedemevčas

Domluvíme si společný termín a garantujeme včasný příjezd.

Respektujemeokolí

Při vyklízení dbáme na dobré sousedské vztahy a vždy se snažíme dělat co nejméně hluku.

Poradíme Vámjak ušetřit

Poradíme Vám jak při likvidaci odpadu ušetřit, aby bylo vyklízení co nejvýhodnější.

Pracujemecelá ČR

Specializujeme se na vyklízení v Praze a okolí. Rádi se s Vámi však domluvíme a poskytneme naše služby po celé ČR.

Pracujemenonstop 24/7

Rádi se s Vámi domluvíme na jakémkoliv termínu. Jsme flexibilní. Můžeme některé práce provádět přes noc.

Den vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách je tady

Termín i čas je čistě na vás, náš tým je k dispozici o víkendech, a dokonce i v noci (některé práce, které nebudou rušit sousedy v okolních domech, je možné provádět také v pozdních nočních hodinách). Dle předchozí domluvy tedy přijedeme na adresu včas, aby nedošlo ke zbytečné časové ztrátě, která je při vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách nežádoucí. Společně si projdeme nemovitost a domluvíme se na věcech, které v domě zůstanou a které můžete rozmontovat do posledního šroubku a odvézt na skládku. Také je vhodné nás upozornit na určité faktory, jenž je potřeba dodržovat, například zachování co největšího klidu. Zajistíme prostor, aby při vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách nedošlo k jeho poškození. Při provádění prací s námi můžete zůstat a dělat nám „dozor“ nebo si udělat čas pro sebe a přijít po dokončení vyklízení domu do čistého a uklizeného prostoru. 

Závěrečný úklid v ceně vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách

Před odvezením odpadu na sběrný dvůr si po sobě samozřejmě uklidíme. Zameteme schodiště a vyklizené místnosti, dáme zpět na místo rohože a nábytek, který v domě zůstává. 

Platba za vyklízení v Praze 4 v Hodkovičkách

Za odvedenou práci nám můžete zaplatit buďto v hotovosti, kartou či převodem na účet. Fakturu vám zašleme obratem na e-mail. Nemusíte se obávat, že předem domluvená suma za vyklízení domu se při konečné platbě vyšplhá o další stovky. Jestliže jsme špatně odhadli objem odvezeného odpadu a překročili jsme horní hranici, bereme to na své triko. Většinou se ale objem odpadu ještě sníží, právě díky rozmontování nábytku na co nejmenší kusy.

Připravíme vám nemovitost k prodeji či k okamžitému nastěhování

Při objednávání našich služeb si můžete s kolegy domluvit také bonusové služby, které vám usnadní práci při zařizování domu k následnému prodeji. Pokud se chcete nastěhovat do čistého, domluvte se s námi na vymalování místností, posekání trávy či natření plotu a zábradlí. Provádíme také profesionální dezinfekci nemovitosti v případě, že dům byl dlouho neobývaný, zamořený škůdci či došlo jiným způsobem ke znemožnění k pobytu v něm. 

Máte zájem o vyklízení?
Napište nám

Telefon

+420 608 105 106

E-mail

info@vyklizeniSOS.cz

Pracujeme 24/7

mluvíme anglicky a česky

Bulharská 996/20

Praha 10, 101 00

PŘESNÁ KALKULACE

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Kalkulaci vyklízení a Vaše dotazy Vám sdělíme ihned telefonicky a zdarma

Zavolejte nám

+420 608 105 106

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Zanechte nám své telefonní číslo.
Závoláme Vám a připravíme kalkulaci na vyklízení zdarma.