Vyklízení komerčních prostor Praha 8 Karlín

Obraťte se na náš zkušený tým silných chlapů, kteří vyklizení komerčních prostor provedou v rekordním čase, abyste nemuseli omezovat své podnikání na delší dobu – čas jsou přece peníze a v podnikání to platí dvojnásob. Pracujeme diskrétně a respektujeme veškerá předem stanovená pravidla. S přehledem vyklidíme výrobní halu, kancelářské prostory, prodejnu s potravinami a rozsáhlý sklad nebo kadeřnický salón. 

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Pro nás je vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně hračka

Nestahujte své lidi z provozu, kvůli nutné čistce výrobní haly či zaneřáděného skladu. Objednejte si naše služby a věnujte se bez zbytečných prodlev dál svému podnikání. Naši kolegové jsou stavěni do náročných podmínek, které se jim naskytnou při většině vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně. V mnoha případech je totiž třeba přemístit těžké prodejní či skladovací regály, rozměrné stroje z nejrůznějších výroben apod. Z nasbíraných zkušeností však již víme, jak si práci usnadnit, aby nám šlo vyklízení komerčních prostor od ruky. Zařaďte se mezi desítky našich spokojených zákazníků i vy a přenechte nám fyzicky náročnou a vyčerpávající práci s vyklízením vaší výrobní haly či profi dílny.

Víme kam s odpadem

Jelikož se v tomto odvětví pohybujeme již nějakou dobu a pod rukama nám prošlo množství běžného i ojedinělého odpadu, moc dobře víme, kam který patří a kde ho zlikvidují co možná nejekologičtěji. Při vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně se často setkáváme také s nebezpečnými odpady, jako jsou například lahve s různými chemikáliemi, sudy plné oleje či tonery do tiskáren. Nebezpečný odpad je potřeba odvést na sběrné dvory či skládky, jež jsou schopny bezpečně uskladnit tento materiál až do jeho likvidaci. 

Veškerý odpad třídíme

Náš tým se při provádění prací setkal již s mnoha druhy odpadů, se kterými je nutné si umět poradit. Na sběrném dvoře či skládce si ví rady s každým napěchovaným pytlem i všemožným harampádím. Chceme, aby při vyklízení byl veškerý odpad zlikvidován co nejekologičtější cestou, proto třídíme všechny kancelářské papíry, staré šanony, vypsané propisky či igelitové sáčky. Často také pytlujeme starou suť či jiný stavební odpad.

Fyzicky náročná práce nám nevadí

Při vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně jde vždy o těžkou práci, kterou by sotva zvládl jeden člověk a můžeme jen hádat, za jak dlouhou dobu by se dopracoval ke zdárnému konci. Proto jsou naše vyklízecí týmy vyzbrojeny svaly a několika páry rukou, které zvládnou vyklidit kancelář či obchod za co nejkratší možný čas, aby vaše podnikání nebylo přerušeno na dlouhou dobu. Při vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně počítáme také s nepříznivými podmínkami, jako je mnoho vysokých schodů či úzké chodby. Nebojte, ani to nás před prázdnými a čistými halami, připravenými pro další projekt nezastaví.

Šetříme místem a tím pádem i vašimi penězi

Všechen rozměrný i menší nábytek se snažíme rozebrat co možná nejvíc, abychom ušetřili místem v nákladním prostoru auta. Široké prodejní regály nám zaberou mnohem méně prostoru, když je rozšroubujeme na jednotlivé police a naskládáme na sebe, než kdybychom je cpali do nákladního auta násilím a regály by nám zabraly mnohem více místa, který může v případě rozložení použít pro další odpad. Tím, že nábytek rozšroubujeme na menší objem, šetříme také vaše peníze – u nás totiž platíte za celkové množství odvezeného „odpadu“ v kubících.

Ctíme obchodní tajemství

Protože vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně sebou nese také riziko, že sem tam můžeme narazit na nějaký citlivý dokument, klademe velký důraz na zachování diskrétnosti a respektujeme důvěrné informace. Svým klientům nabízíme také možnost podepsání smlouvy o mlčenlivosti. 

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Nabízíme komplexní služby při vyklízení v Praze 8 v Karlíně a okolí.

Specializujeme se rovněž na vyklízení domů. Zajišťujeme odvoz starých a nepoužitelných věcí na skládku či do sběrného dvora. Na naše pracovníky je spoleh, jsou slušní a mají mnohaletou zkušenost s vyklízením a likvidací odpadu. Rozumíme, že k některým věcem může být citový vztah a vše s Vámi před započetím prací prodiskutujeme. Rádi vám rovněž dům po vyklizení připravíme k následnému prodeji či nastěhování.

Průběh vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně krok za krokem

Vážíte si svého času a energie? Vložíte je raději do vašeho podnikání, než do namáhavého vyklízení komerčních prostor? Pak jsme tady pro vás my, připraveni vám podat pomocnou ruku na cestě za novým projektem. Stačí nám zavolat na uvedené číslo a naši šikovní operátoři se vás doptají na důležité informace, které rozhodují nejen o průběhu vyklízení, ale také konečné maximální ceně. Pokud preferujete písemnou domluvu, vyplňte náš jednoduchý formulář, ve kterém najdete důležité otázky. Pro upřesnění o jaký vyklízecí prostor se jedná a jak velký objem „odpadu“ je potřeba odvést, je možné k formuláři přiložit také fotografie. 

Vyhovíme vašim časovým možnostem

Naši kolegové se s vámi domluví na čase, který vám bude vyhovovat a neomezí vaše podnikání přinejlepším vůbec, v horším případě minimálně. Některé práce můžeme provádět také v noci za podmínky, že nebudou rušit přilehlé nemovitosti (rodinné domy, jiné provozy atd). Přijedeme za vámi také o víkendech a nebudeme vám účtovat žádné poplatky. Dorazíme za vámi na jakoukoliv adresu a nebudeme zvyšovat cenu o cestovné. 

Cenový odhad

Cenotvorba se odvíjí od jediného ukazatele, a tím je celkový objem, který budeme vyklízet. To znamená, že vám nebude účtovat žádné zbytečné poplatky za nadrozměrné kusy nábytku a těžké elektrospotřebiče. Můžete zapomenout také na příplatky za ztížené podmínky – kancelářské prostory se nachází v budově bez výtahu, v provozovně máte příliš mnoho schodů atd. Počet použitých pytlů a práce našich zaměstnanců je také započítaná v ceně vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně. Maximální výše sumy, kterou zaplatíte za naši práci je také nejvyšší konečná cena. Nemusíte se bát, že v případě špatného odhadu celkového objemu vám zvýšíme cenu při placení.

Čas je pro nás, stejně jako pro vás ceněný zlatem

Jelikož neradi otálíme, s cenovým odhadem vás v případě odeslání formuláře budeme kontaktovat nejpozději do jedné hodiny. Chcete nám raději zavolat a domluvit se telefonicky? Pak vám bude odhadovaná cena za provedení vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně sdělena na konci hovoru. 

PROČ SI NÁS VYBRAT?

Máme individuální přístup k zákazníkovi, poradíme Vám jak ušetřit, dodržujeme naše pravidla a vždy splníme to na čem se dohodneme.

Přijedemevčas

Domluvíme si společný termín a garantujeme včasný příjezd.

Respektujemeokolí

Při vyklízení dbáme na dobré sousedské vztahy a vždy se snažíme dělat co nejméně hluku.

Poradíme Vámjak ušetřit

Poradíme Vám jak při likvidaci odpadu ušetřit, aby bylo vyklízení co nejvýhodnější.

Pracujemecelá ČR

Specializujeme se na vyklízení v Praze a okolí. Rádi se s Vámi však domluvíme a poskytneme naše služby po celé ČR.

Pracujemenonstop 24/7

Rádi se s Vámi domluvíme na jakémkoliv termínu. Jsme flexibilní. Můžeme některé práce provádět přes noc.

Den vyklízení v Praze 8 v Karlíně je tady

V předem dohodnutou hodinu přijedeme na vaši adresu a společně si projdeme seznam, který obsahuje věci, jež budeme vyklízet a odvážet na sběrné místo. Je dobré informovat naše kolegy o podmínkách, které je nutné respektovat, např. zachování co možná největšího klidu atp. Před samotným vyklízením prostor kolegové zajistí výtah a schodiště, aby nedošlo k poškození během práce a pustí se do vynášení nábytku a dalších věcí, které je potřeba napytlovat. Po dokončení po sobě samozřejmě uklidí nepořádek, který vznikl při vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně. Po celou dobu výkonu můžete být s námi a dohlížet na naši odváděnou práci nebo přijít takzvaně k hotovému a do čistého.

Odměna za dobře odvedenou práci

Jakmile naši kolegové dokončí práci s vyklízením komerčních prostor, přijde na řadu jejich odměna – poprosí vás o zaplacení. To je možné buďto hotově, kartou nebo převodem na náš účet. Fakturu o zaplacení pošleme na váš e-mail.

Usnadněte si práci díky našim bonusovým službám

Chceme vám dopřát perfektní servis, včetně možnosti přijít doslova k hotovému. Jsme totiž schopni kompletně vymalovat či opravit drobné nedokonalosti ve vaší provozovně a připravit ji pro nový projekt. Uvažujete o jejím prodeji? Díky vyklízení komerčních prostor v Praze 8 v Karlíně a nabídce dokonalého úklidu, se stanou vaše stávají prostory k podnikání hotovou jedničkou na trhu. Vyšperkujeme je do posledního detailu a připravíme na nový start. Zabýváme se také dezinfekcí všech prostor po chemickém či biologickém znečištění. 

Máte zájem o vyklízení?
Napište nám

Telefon

+420 608 105 106

E-mail

info@vyklizeniSOS.cz

Pracujeme 24/7

mluvíme anglicky a česky

Bulharská 996/20

Praha 10, 101 00

PŘESNÁ KALKULACE

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Kalkulaci vyklízení a Vaše dotazy Vám sdělíme ihned telefonicky a zdarma

Zavolejte nám

+420 608 105 106

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Zanechte nám své telefonní číslo.
Závoláme Vám a připravíme kalkulaci na vyklízení zdarma.