Vyklízení sklepů, půd a garáží Praha 13 Jinonice

Jste-li majitelem přeplněného sklepa, po strop nacpané garáže či půdy, zajisté oceníte pomocnou ruku, kterou vám podají naši svalnatí kolegové a pomohou s jejich vyklizením. Pomohli jsme již několika desítkám spokojených zákazníků, kteří si lámali hlavu s náročnou likvidací nahromaděného odpadu, jež jim dala zabrat nejen fyzicky, ale i psychicky. Usnadněte si práci a nechte ji na nás, díky nasbíraným zkušenostem je pro nás nejen vyklízení sklepů v Praze 13 v Jinonicích hračkou. 

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Efektivní vyklízení sklepů v Praze 13 v Jinonicích, půd a garáží

Představte si, že byste měli náročnou cestu za čistou a uklizenou garáží, sklepem či půdou absolvovat sami. Nejde pouze o samotné vynášení „nepořádku“ ven před dům. Nejdříve je potřeba zjistit, kam vlastně s vyklizenými věcmi jet, aby byla jeho likvidace ekologická. Také je nutné půjčit si adekvátně veliké auto, které pojme co nejvíce odpadu (v nejlepším případě všechen), neboť opakovaným absolvováním cesty na sběrný dvůr se vám zvýší cestovní náklady. Vyklízení sklepů v Praze 13 v Jinonicích, půd i garáží obnáší také přípravu na stěhování těžkého nábytku a starých spotřebičů a samozřejmě úklid vzniklého nepořádku. To vše máme v malíčku a víme, jak nejrychleji a nejefektivněji vyklidit vaše prostory. 

Dva páry šikovných rukou si s vyklízením hravě poradí

Náš tým tvoří samí šikovní a silní chlapi, kteří pracují vždy dle předem připraveného plánu, práce jim jde od ruky a nedochází tak k žádným časovým prodlevám. Vyklízení sklepů v Praze 13 v Jinonicích, půd a garáží probíhá s respektem k daným věcem a s ohledem na jejich možnou citovou hodnotu. 

Fyzicky náročná práce je náš denní chléb

Při vyklízení sklepů v Praze 13 v Jinonicích, garáží nebo půd se často jedná o těžké kusy nábytku, nefunkční zapomenuté elektrospotřebiče, haldy starého oblečení a lůžkovin nebo materiál ze stavby. V každém případě jde vždy o fyzicky namáhavou práci, jež by byla pro jednoho člověka doslova za trest. Nejen že rozměrný „odpad“ je potřeba vynést úzkými chodbami a dveřmi až na chodník, také je ho potřeba naložit do nákladního auta, které jej odveze na sběrný dvůr. Manipulace s ním je nekonečná a zdlouhavá, my ale vždy pracujeme v týmu, a proto nám jde práce s ním hezky od ruky. 

Čím menší objem, tím lépe

Veškerý nábytek se snažíme rozmontovat do posledního šroubku, aby zabral co nejméně plochy v nákladním prostoru auta. Například objemná skříň, kterou rozebereme na jednotlivá prkna, nám zabere mnohem méně místa, než když skončí horko těžko nacpaná v autě. Vyklizené věci se nesnažíme rozebrat pouze z jednoho důvodu, druhým důvodem je totiž celkový objem odvezeného „odpadu“, za který zaplatíte – šetříme tedy nejen místo, ale i vaše peníze. 

Neskladný odpad není problém

Je potřeba vyklidit kopy starého oblečení, které vám přistálo na půdě? Marně přemýšlíte, co si počít se starými prostěradly nebo s rezavým a nefunkčním nářadím? V arzenálu máme také zásobu pytlů, do kterých vkládáme drobné a špatně skladné věci, jenž je potřeba odvézt k likvidaci. 

Klademe důraz na ekologickou likvidaci odpadu

Nejsme parta, která jen tak naháže do pytlů směs látek, papírů i plechovek od piva. Veškerý odpad se snažíme roztřídit, aby jeho likvidace na sběrném dvoře či skládce byla ekologická. Také víme, který kus nábytku je již za zenitem a který by šel ještě prodat. Jaký elektrospotřebič se stal z pomocníka v kuchyni spíše požíračem energie a právem skončil zaprášený někde v rohu garáže či sklepa. 

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Nabízíme komplexní služby při vyklízení v Praze 13 v Jinonicích a okolí.

Specializujeme se rovněž na vyklízení domů. Zajišťujeme odvoz starých a nepoužitelných věcí na skládku či do sběrného dvora. Na naše pracovníky je spoleh, jsou slušní a mají mnohaletou zkušenost s vyklízením a likvidací odpadu. Rozumíme, že k některým věcem může být citový vztah a vše s Vámi před započetím prací prodiskutujeme. Rádi vám rovněž dům po vyklizení připravíme k následnému prodeji či nastěhování.

Průběh vyklízení sklepů v Praze 13 v Jinonicích, půd a garáží

Jestliže jste se rozhodli zatočit s nahromaděnými věcmi v garáží, ve sklepě či na půdě, jsme připraveni nastartovat a přijet na vaši adresu s našim silným týmem. Před samotným vyklízením je však nutná telefonická či písemná domluva nejen o prostorách k vyklízení, ale také termínu, a hlavně celkové ceně. 

Kontaktujte nás

Preferujete rychlou domluvu a okamžité odpovědi na vaše otázky? Pak nám zavolejte na telefonní číslo, které je uvedeno na naší stránce. Naši kolegové se vás doptají na otázky, díky kterým lépe odhadneme konečnou částku, za kterou je možné provést vyklízení sklepů v Praze 13 v Jinonicích, garáže nebo půdy. Tu vám sdělí již na konci hovoru. Pokud máte rádi všechno černé na bílém, staří vyplnit náš předpřipravený formulář. Můžete k němu přiložit také fotografie prostoru, který budeme vyklízet, abychom měli přesnější představu o celkovém objemu věcí, které bude potřeba vynést a odvézt na skládku či sběrný dvůr. V případě písemné domluvy vás budeme kontaktovat s cenou za vyklízení maximálně do jedné hodiny.

Cena vyklízení sklepů v Praze 13 v Jinonicích, půd a garáží

Od čeho se odvíjí odhadovaná cena? Jediným ukazatelem, podle kterého se řídíme, je celkový objem odpadu v m³ (kubících). Pokud se jedná například o suť, tak u té máme stanovenou jinou cenovou hranici, jelikož se jedná o náročný a jinak likvidovaný odpad než ten, se kterým se běžně setkáváme. Maximální odhadovaná cena je pro vás také tou nejvyšší částkou, kterou zaplatíte po dokončení všech prací. Pokud v konečném výsledku odvezeme více odpadu, než jsme odhadli, nebudeme vám jej započítávat a zvyšovat předem stanovenou horní hranici – bereme to zkrátka na sebe. 

Žádné příplatky za ztížené podmínky

U nás se nemusíte bát, že vám budeme účtovat poplatky za velmi těžké kusy nábytku či spotřebičů. Při vyklízení sklepů v Praze 13 v Jinonicích, půd a garáží počítáme také s nepříjemným množstvím schodů, které budeme muset zdolat – ani za ty nečekejte položku navíc na faktuře. Poplatky za množství použitých pytlů na drobný odpad se vám také vyhnou.

PROČ SI NÁS VYBRAT?

Máme individuální přístup k zákazníkovi, poradíme Vám jak ušetřit, dodržujeme naše pravidla a vždy splníme to na čem se dohodneme.

Přijedemevčas

Domluvíme si společný termín a garantujeme včasný příjezd.

Respektujemeokolí

Při vyklízení dbáme na dobré sousedské vztahy a vždy se snažíme dělat co nejméně hluku.

Poradíme Vámjak ušetřit

Poradíme Vám jak při likvidaci odpadu ušetřit, aby bylo vyklízení co nejvýhodnější.

Pracujemecelá ČR

Specializujeme se na vyklízení v Praze a okolí. Rádi se s Vámi však domluvíme a poskytneme naše služby po celé ČR.

Pracujemenonstop 24/7

Rádi se s Vámi domluvíme na jakémkoliv termínu. Jsme flexibilní. Můžeme některé práce provádět přes noc.

Vyklízení sklepu v Praze 13 v Jinonicích, půdy či garáže je tady

Podle předem dohodnutého termínu přijedeme včas na místo, abychom neztráceli drahocenné minuty. Nejprve si společně projdeme prostory a uděláme seznam věcí, které pojedou s námi na skládku a které zůstanou na místě. Zajistíme schody či výtah, aby nedošlo k poškození a konečně se pustíme do vyklízení sklepu v Praze 13 v Jinonicích, půdy nebo garáže. Veškerý rozměrný odpad rozebereme na menší kusy a zbytek naložíme v pytlích na auto. Po celý čas vyklízení můžete být s námi a dávat pozor na celý průběh práce nebo přijít tzv. k hotovému a ušetřit si čas i nervy.

Vyklizením prostor to u nás nekončí

Jakmile vyklidíme všechny předem určené věci ze sklepa, půdy či garáže, přijde na řadu také závěrečný úklid. Nejprve dáme do původního stavu schodiště, výtah a další objekty, které jsme prvně zabezpečili před poškozením a pak se vrhneme do uklízení vzniklého nepořádku. Veškeré práce, včetně těch uklízecích, jsou již započítány v ceně vyklízení.

Platba za odvedenou práci

Po dokončení vyklízení sklepu v Praze 13 v Jinonicích, garáže či půdy, přichází na řadu platba za práci našich šikovných kolegů. Můžete nám zaplatit v hotovosti, kartou nebo převodem na účet. Zaplacenou fakturu vám pošleme na e-mail. 

S námi si to můžete usnadnit ještě o kus víc

Jelikož je pro nás tato práce každodenní rutinou a nedělá nám potíže, rozhodli jsme se vám pomoct ještě o trochu více. K vyklízení sklepů v Praze 13 v Jinonicích, půd a garáží vám nabízíme také extra úklid, který připraví vaše prostory k prodeji. Plánujete v čistém sklepě udělat police na zavařeniny, v garáži zaparkovat naleštěné auto a půdu využít k sušení čistého prádla? Opravíme a vymalujeme veškeré prostory, aby byly připraveny pro vaše nové prostory. Provádíme také dezinfekci proti biologickým škůdcům a chemickému zamoření. Společně zvládneme všechno při jednom. 

Máte zájem o vyklízení?
Napište nám

Telefon

+420 608 105 106

E-mail

info@vyklizeniSOS.cz

Pracujeme 24/7

mluvíme anglicky a česky

Bulharská 996/20

Praha 10, 101 00

PŘESNÁ KALKULACE

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Kalkulaci vyklízení a Vaše dotazy Vám sdělíme ihned telefonicky a zdarma

Zavolejte nám

+420 608 105 106

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Zanechte nám své telefonní číslo.
Závoláme Vám a připravíme kalkulaci na vyklízení zdarma.