Vyklízení zahrady Praha 1 Malá Strana

Koupili jste si nemovitost a spolu s ní také zahradu, která je ve velmi špatném stavu? Budete prodávat pozemek a potřebujete ho dát do pucu? Pak jste tady správně. Vyklízení SOS zajistí veškeré potřebné práce, aby byla „tráva zelenější“ a pozemek úhlednější. Stovky spokojených zákazníků svědčí o tom, že svou práci děláme svědomitě a dobře. Svěřte nám do rukou i svou zahradu a nechte se překvapit, jak dobře může vypadat váš pozemek. Možná si jeho prodej nakonec i rozmyslíte. 

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Fyzicky náročné vyklízení zahrad v Praze 1 na Malé Straně

Kolikrát jsou pozemky opravdu rozsáhlé a zub času se podepsal hned na několika prvcích, které se těžko demontují a dávají do pořádku. Při představě, kolik času a energie budete muset vložit do renovace zahrady, aby vám dělala opět radost, se nejednomu zákazníkovi udělaly mžitky před očima. Nám ale tato vysilující práce nevadí a jsme vyzbrojeni moderní technikou, která nám pomůže dosáhnout kýženého výsledku. Náš tým tvoří silní, svaly vyzbrojení chlapi, kteří se nezaleknou tlející trávy či polorozpadlého zahradního domku. 

Poradíme si s různými druhy odpadu

Z nasbíraných zkušeností již víme, jak si poradit s nábytkem, starými zahradními stroji a kam je odvézt, aby byly co nejekologičtěji zlikvidovány. Vyklízení zahrad v Praze 1 na Malé Straně obnáší práci také s nebezpečným odpadem, jenž je na starých zahradách občas k nalezení – může se jednat o nádrž s motorovým olejem, o různé čistící chemikálie, o starou autobaterii atp. Na starších zahradách často narazíme také na kovový odpad zapomenutý v rohu, který už obrůstá mechem či ztrouchnivělý dřevomateriál, jež si bere příroda zpět. To všechno je potřeba roztřídit o odvézt na sběrné místo, kde si s takovými druhy odpadu umí poradit.

Volné místo v nákladním prostoru má cenu zlata

Likvidace nábytku nebo právě výše zmíněného zahradní domečku či kůlny je pro nás jednoduchá, díky pomocníkům, kteří rozřežou veškerý dřevomateriál a kov na menší díly. Jednotlivá prkna zaberou mnohem méně místa v nákladním autě, než kdybychom je rozbíjeli pouze na menší části – například ztrouchnivělé dřevo z kůlny hravě složíme na jednu hromadu do rohu auta a vznikne nám tak prostor pro další kusy odpadů, jenž je potřeba odvézt na sběrný dvůr či skládku. Při vyklízení zahrad v Praze 1 na Malé Straně šetříme nejen místem, ale hlavně vašimi penězi – platíte totiž pouze za celkový objem odvezeného odpadu. 

Drobný odpad nám nedělá problém

Na zahradě často narazíme na volně povalující se stavební odpad – suť, polorozpadlé cihly nebo kopu písku. Pokud se jedná o rozumné množství tak jej napytlujeme, větší objem naložíme do kontejneru a odvezeme k ekologické likvidaci. Vyklízení zahrad v Praze 1 na Malé Straně sebou obnáší také špatně skladný a drobný odpad, zapomenutý v kůlně – staré hadry, rezavé nářadí, prázdné plechovky od piva atd. To vše se jednoduše vleze do objemných pytlů. 

Pro vyklízení zahrad v Praze 1 na Malé Straně používáme moderní stroje

Kolikrát je třeba rozřezat starý zahradní domek nebo zlikvidovat děravý a zrezivělý plot. Pro takové případy sebou vozíme v autě motorovou pilu, flexu a další zahradní techniku, díky které nám jde práce hravě od ruky. Pokud byste se chtěli do vyklízení zahrady pustit sami, už jen půjčení těchto kvalitních pomocníků by vás vyšlo pořádnou pálku. U nás je veškerá práce, včetně použití zahradní techniky, započtena v ceně vyklízení zahrad v Praze 1 na Malé Straně.

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Nabízíme komplexní služby při vyklízení v Praze 1 na Malé Straně a okolí.

Specializujeme se rovněž na vyklízení domů. Zajišťujeme odvoz starých a nepoužitelných věcí na skládku či do sběrného dvora. Na naše pracovníky je spoleh, jsou slušní a mají mnohaletou zkušenost s vyklízením a likvidací odpadu. Rozumíme, že k některým věcem může být citový vztah a vše s Vámi před započetím prací prodiskutujeme. Rádi vám rovněž dům po vyklizení připravíme k následnému prodeji či nastěhování.

Jak probíhá vyklízení zahrad v Praze 1 na Malé Straně?

Pokud jste se rozhodli rázně zakročit a udělat ze zarostlé a nefunkční zahrady opět oázu klidu, rádi vám podáme pomocnou ruku. Potřebujete připravit k prodeji zahradu společně s domem a už jen z té představy vám vstávají vlasy na hlavě? Nebojte, náš šikovný tým silných chlapů se nezalekne žádné náročné práce, vycídí a opraví každou nemovitost i přilehlou zahradu. 

Telefonická či písemná domluva

Kontaktovat nás můžete buďto telefonicky nebo díky předpřipraveného formuláře, který najdete na naší webové stránce. Pokud se rozhodne pro telefonickou domluvu, je nutné nám sdělit údaje, bez kterých není vyklízení zahrad v Praze 1 na Malé Straně možné – jedná se o adresu, termín, který vám bude vyhovovat a přibližný objem odpadu. Je dobré nám sdělit také terén, který nás čeká. Může se jednat o zahradu ve svahu či špatnou dojezdovou cestu, která vede k vaší nemovitosti. V případě vyplnění dotazníku jsou otázky předpřipraveny a stačí je pouze vyplnit. K formuláři lze přiložit také fotografie, které nám usnadní odhad při celkovém objemu odpadu v m³ (kubících). 

Cenu nenavyšujeme o žádné příplatky za ztížené podmínky

Naši svalnatí kolegové jsou připraveni na strmý svah, ve kterém bude vyklízení %zahrady Ústí nad Labem probíhat nebo na nerovnoměrný terén, který je potřeba zarovnat a připravit pro další práci na pozemku. Neúčtujeme si ani množství použitých pytlů či ztížený příjezd k vaší nemovitosti. Rozdílnou cenu si účtujeme například za vyvážení suti, nicméně o tom jste informování hned při prvním kontaktování. 

PROČ SI NÁS VYBRAT?

Máme individuální přístup k zákazníkovi, poradíme Vám jak ušetřit, dodržujeme naše pravidla a vždy splníme to na čem se dohodneme.

Přijedemevčas

Domluvíme si společný termín a garantujeme včasný příjezd.

Respektujemeokolí

Při vyklízení dbáme na dobré sousedské vztahy a vždy se snažíme dělat co nejméně hluku.

Poradíme Vámjak ušetřit

Poradíme Vám jak při likvidaci odpadu ušetřit, aby bylo vyklízení co nejvýhodnější.

Pracujemecelá ČR

Specializujeme se na vyklízení v Praze a okolí. Rádi se s Vámi však domluvíme a poskytneme naše služby po celé ČR.

Pracujemenonstop 24/7

Rádi se s Vámi domluvíme na jakémkoliv termínu. Jsme flexibilní. Můžeme některé práce provádět přes noc.

Den vyklízení %zahrady Ústí nad Labem

Podle předchozí domluvy přijedeme na místo včas, abychom využili každou možnou minutu. Často se totiž stává, že rozlehlé pozemky vyklízíme více než jeden den a všechen čas je pro nás ceněný zlatem. Společně parcelu projedeme a zapíšeme si, jaké věci je potřeba odvést a zlikvidovat a jaké zůstanou na místě. Vyklízení probíhá buďto pod vaším dozorem nebo si můžete užít den volna pro sebe a přijít k hotovému. Pokud se vyklízení %zahrady Ústí nad Labem protáhne, kvůli vzniklým a na první pohled neviditelným komplikacím, budete o všem včas informování. Nemusíte se ale bát, naši kolegové pracují efektivně a rychle. Některé práce je možné provádět také v noci, s ohledem na přilehlé sousedy a noční klid. Po úspěšném vyklízení zahrady po sobě samozřejmě uklidíme a dovezeme veškerý odpad na sběrné místo, kde si s ním co možná nejekologičtěji poradí.

Platba za odvedenou práci

Částku, která vám bude upřesněna dle vyklizeného objemu odpadu, je možné zaplatit buďto hotově, kartou nebo převodem na náš účet. Zaplacenou fakturu vám pošleme na e-mail.

Pomůžeme vám připravit nemovitost k prodeji či pronájmu

V průběhu vyklízení zahrad v Praze 1 na Malé Straně si s námi můžete sjednat také doplňkové služby, které nabízíme všem našim zákazníkům za příplatek. Nechte si našimi šikovnými chlapy opravit kůlnu na nářadí, natřít oprýskaný plot či pokosit zahradu. Usnadníme vám tak fyzicky náročnou a zdlouhavou práci s přípravou pozemku k následnému prodeji. Chcete opět navrátit zarostlé zahradě příjemný vzhled, který vás donutí k odpočinku? Pomůžeme vám nejen s jejím vyklizením, ale také s namazáním zrezivělých pantů, vypleteme děravý plot a připravíme pozemek na okamžité nastěhování zahradního nábytku.

Máte zájem o vyklízení?
Napište nám

Telefon

+420 608 105 106

E-mail

info@vyklizeniSOS.cz

Pracujeme 24/7

mluvíme anglicky a česky

Bulharská 996/20

Praha 10, 101 00

PŘESNÁ KALKULACE

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Kalkulaci vyklízení a Vaše dotazy Vám sdělíme ihned telefonicky a zdarma

Zavolejte nám

+420 608 105 106

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Zanechte nám své telefonní číslo.
Závoláme Vám a připravíme kalkulaci na vyklízení zdarma.