Loading...

Vyklízení

S námi je VYKLÍZENÍ RADOST

Vyklízíme pozůstalosti, byty, domy, půdy, sklepy, kanceláře, komerční prostory a další místa. Chováme se slušně a dbáme na Vaše potřeby a domluvená pravidla. Naši práci odvádíme za rozumnou cenu a v perfektní kvalitě. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti a tak Vám se vším rádi poradíme.

Neváhejte se na nás obrátit s požadavkem na vyklizení Vaší garáže, půdy či sklepa. Vyklízíme i menší prostory a veškeré nepotřebné harampádí Vám zlikvidujeme.
Vyklízíme byty všech druhů. Při vyklízení bytů respektujeme sousedské vztahy a chováme se s úctou k okolí. Likvidace odpadu může probíhat ve sběrném dvoře dle Vašeho trvalého bydliště.
Vyklízíme pozůstalosti, diskrétně a šetrně s ohledem na domluvená pravidla. Nemovitost Vám pak rádi připravíme k prodeji pro realitní kancelář. Rádi vymalujeme nebo provedeme drobné opravy a práce.
Vyklízíme domy a kompletně likvidujeme veškerý odpad. V případě zájmu Vám pak Vaši nemovitost můžeme připravit k prodeji, provést drobné opravy, upravit zahradu či vymalovat.
Potřebujete vyklidit kanceláře, halu či Váš obchod a zlikvidovat odpad za dlouhá léta? Chcete se domluvit na pravidelném odvozu odpadu? Rádi Vám pomůžeme.
Vyklidíme a odvezeme nepořádek z Vaší zahrady či třeba zbouráme a odvezeme starou kůlnu. Poradíme si i s nebezpečným odpadem jako je například ETERNIT.
Call Now Button 608 105 106 - linka NONSTOP