Loading...

Vyklízení

S námi je VYKLÍZENÍ RADOST

Vyklízíme pozůstalosti, byty, domy, půdy, sklepy, kanceláře, komerční prostory a další místa. Chováme se slušně a dbáme na Vaše potřeby a domluvená pravidla. Naši práci odvádíme za rozumnou cenu a v perfektní kvalitě. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti a tak Vám se vším rádi poradíme.

VYKLÍZENÍ SKLEPŮ A GARÁŽÍ

Neváhejte se na nás obrátit s požadavkem na vyklizení Vaší garáže, půdy či sklepa. Vyklízíme i menší prostory a veškeré nepotřebné harampádí Vám zlikvidujeme.

VYKLÍZENÍ BYTŮ

Vyklízíme byty všech druhů. Při vyklízení bytů respektujeme sousedské vztahy a chováme se s úctou k okolí. Likvidace odpadu může probíhat ve sběrném dvoře dle Vašeho trvalého bydliště.

VYKLÍZENÍ DOMŮ

Vyklízíme domy a kompletně likvidujeme veškerý odpad. V případě zájmu Vám pak Vaši nemovitost můžeme připravit k prodeji, provést drobné opravy, upravit zahradu či vymalovat.

VYKLÍZENÍ PRO FIRMY

Potřebujete vyklidit kanceláře, halu či Váš obchod a zlikvidovat odpad za dlouhá léta? Chcete se domluvit na pravidelném odvozu odpadu? Rádi Vám pomůžeme.

VYKLÍZENÍ POZŮSTALOSTÍ

Vyklízíme pozůstalosti, diskrétně a šetrně s ohledem na domluvená pravidla. Nemovitost Vám pak rádi připravíme k prodeji pro realitní kancelář. Rádi vymalujeme nebo provedeme drobné opravy a práce.

Základní fakta

Jakým způsobem probíhá vyklízení

Pokud s námi raději chcete veškeré informace a detaily projít telefonicky, či byste měli zájem o zpracování kalkulace, tak nás neváhejte kontaktovat.

Seznam věcí

Nejprve je třeba rozmyslet které věci budete chtít zlikvidovat, případně které nikoliv. Také bychom rádi věděli co to je za věci, které budeme likvidovat. Například kompletní vybavení bytu, nebo jen nábytek, nebo obecné harampádí nebo třeba jen kancelářské židle.

Kde budeme vyklízet

Abychom mohli vše pohodlně naplánovat a určit co nejpřesnější cenu, tak bude třeba znát adresu místa, které budete chtít vyklidit. Tuto informaci rovněž potřebujeme k tomu, abychom si mohli domluvit nejbližší sběrný dvůr, případě pak partnerský sběrný dvůr.

Detaily k umístění

Chtěli bychom rovněž znát informace například v jakém patře se byt nachází, jestli je k dispozici výtah nebo jestli jsou zde sousedé, kteří si nepřejou být rušeni a je tak dát třeba pozor na hluk

Možnost osobní prohlídky

Rádi za Vámi přijedeme a celou akci s Vámi společně na místě naplánujeme. Zároveň Vám budeme schopni ihned navrhnout cenový rozpočet pro celé vyklízení.

Kolik to tedy bude stát?

Po tom, co od Vás obdržíme základní informace ať už přes poptávkový formulář či telefonicky, tak se Vás naši specialisté ještě doptají na doplňující informace. Popřípadě Vám navrhnou osobní schůzku, abychom se přijeli podívat na to, co se bude vyklízet a dokázali jsme tak co nejlépe odhadnout kolik odpadu bude třeba zlikvidovat a jak dlouho to budeme dělat.

Detaily mohou ovlivnit cenu

Je mnoho detailů, které s Vámi potřebujeme probrat, abychom Vám cenu stanovili co nejpřesnější. Například zda-li s námi pojedete na nejbližší sběrný dvůr v blízkosti Vašemu trvalému bydlišti, či zda budete chtít, abychom za likvidaci sběrnému dvoru platili. Cenu může rovněž ovlivnit například patro v kterém je byt situován či zda-li máte výtah.

Demontování, odpojování a rozbíjení

Věci, které bude třeba zlikvidovat se všechny musejí odborně demontovat, rozebrat či kompletně rozbít. Docílíme tím toho, že se nám pak vejde více odpadu do vozu, lépe se s ním manipuluje například při nošení na schodech a dokonce s pak například i zkrátí doba vykládky ve sběrném dvoru.

Jsme šetrní

Chápeme lidské pocity a častokrát není příjemné se dívat, jak někdo mlátí do křesla v kterém jste kdysi dávno sedávali a máte na určité předměty určité vzpomínky. Rádi si s Vámi o těchto detailech promluvíme a samozřejmě i ctíme citovou vazbu v případě pozůstalostí. V neposlední řadě je také třeba dbát na dobré sousedské vztahy a proto se často nevyplátí do toho mlátit tak, že se sousedům klepe lustr.

Vše naložíme, odvezeme a vyložíme

To je naše práce, baví nás, jsme kultivovaní a máme firemní oblečení. Ačkoliv budeme všichni v daný den středem pozornosti a můžeme lehce přijít komukoliv v nelibost, tak se budeme vždy snažit vystupovat slušně a dělat naši práci profesionálně.

Bez práce nejsou koláče

Po odvedení práce následuje odměna na které jsme se dohodli. Cenu případně vždy upřesníme vzhledem k době jak dlouho práce trvala, objemu odpadu, který se likvidoval, zda jsme tahali těžká břemena či zda bylo prostředí zamořené. Konečná částka se hradí hotově a faktura je pak vždy zaslána emailem.
Call Now Button 608 105 106 - linka NONSTOP