Vyklízení pozůstalosti Praha 9 Vysočany

Zdědili jste pozůstalost a potřebujete pomoct s jejím vyklízením? V tom případě jsme tady právě pro vás. Vyklízení pozůstalosti po vašich blízkých může být smutný a emocionálně náročný proces, se kterým vám rádi pomůžeme. Vypořádejte se s těžkostí situace a my se vypořádáme s těžkým nábytkem, lůžkovinami a dalšími věcmi, které je potřeba ekologicky zlikvidovat. %Vyklízení pozůstalosti Praha podalo pomocnou ruku již několika desítkám příbuzných, kteří potřebovali vyčistit nemovitost a zařadit ji do prodeje nebo připravit pro vlastní bydlení.

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Šetrné vyklízení pozůstalosti v Praze 9 na Vysočanech nejen pro vaši peněženku

Jelikož se v tomto oboru pohybujeme již nějakou tu dobu, víme, jak je pro naše zákazníky těžké pozorovat manipulování s nábytkem či osobními věcmi jejich nejbližších. Proto jsou naši zaměstnanci vyzbrojeni velkou dávkou empatie a jednají s majetkem s respektem a v rámci zachování piety. Díky zkušenostem, které sbíráme již několik let, nám jde vyklízení pozůstalosti od ruky a bez zbytečných časových prodlev.

Ušetříme váš čas i peníze

%Vyklízení pozůstalosti Praha je kvůli svému rozsahu, zejména v rodinných domech, časově náročné. Často se stává, že při vyklízení svépomocí vlastně člověk neví, kam se vzniklým odpadem. Také nemá tak prostorné auto, do kterého by veškerý nábytek, spotřebiče a pytle s drobný odpadem naskládal a převezl. V konečném důsledku ho vyjde vyklízení pozůstalosti mnohem dráž, než kdyby si objednal profesionální firmu, která má bohaté zkušenosti s řešením těchto problémů a přesně ví, kam a s jakým odpadem má jet. Naši zaměstnanci vám ušetří spoustu nervů s likvidačními pracemi a s jejich následným odvozem. 

Náročné vyklízení pozůstalosti v Praze 9 na Vysočanech nás jen tak nezdolá

V drtivé převaze případů je potřeba vyklidit těžký a bytelný nábytek, který je nevzhledný a ohlodaný zubem času. Je nutné nábytek rozmontovat či kompletně rozbít a přenést ho malými chodbami, zdolat pár schodů a protlačit úzkými dveřmi až ven. Tady jeho cesta samozřejmě nekončí – je nutné ho naložit na auto a odvést na místo, kde si s jeho likvidací hravě poradí. Vyklízení pozůstalosti obnáší také manipulaci s těžkými spotřebiči – lednice, pračka, myčka atd. Mnohdy jsou elektrické spotřebiče zastaralé a místo pomocníků v domácnosti se stávají požírači energie. Proto je lepší je zlikvidovat. Kam ale s nimi, aby byla jejich likvidace ekologická a nepřišla vás dráž, než nový spotřebič?

Sběrná místa pojmou spotřebiče i opotřebovaný nábytek

%Vyklízení pozůstalosti Praha obnáší také odvoz na předem určené místo, jenž zajistí ekologickou a bezpečnou likvidaci nefunkčních spotřebičů i starého nábytku, který už dosloužil. Naši svalnatí zaměstnanci naloží na auto i těžké kusy z masivu, jako jsou prosezená křesla či jídelní stůl s viditelnými kolečky od sklenic. Mnohdy se jedná také o staré matrace a rozměrné obývací stěny, které je před likvidací třeba rozmontovat a až poté vyklidit. Horko těžko si s tak fyzicky náročným vyklizením nemovitosti poradí jeden člověk. 

Nábytek rozebereme do posledního šroubku

Jelikož máme omezený prostor pro odvoz starého nábytku a spotřebičů na sběrnou skládku, snažíme se rozebrat veškerý nábytek na co nejmenší kusy – manželská postel se nám snadno vleze do auta, když bude rozmontovaná na jednotlivá prkna, než když se ji budeme snažit narvat do stísněného nákladního prostoru. Zároveň nám vznikne prostor, který můžeme použít pro další nábytek a spotřebiče.

Víme, co si počít s drobným nashromážděným odpadem

Kolikrát jsou staří lidé „sběrači“ všemožného odpadu – nápojové plechovky, rok staré noviny, otlučené a popraskané nádobí… Oblíbená věta „to se ještě bude hodit“ vás nakonec může přivést k naprostému šílenství. Naše zaměstnance však nějakých pár nefunkčních propisek a štos vyluštěných křížovek nevyvede z míry. Při vyklízení pozůstalosti v Praze 9 na Vysočanech automaticky třídí nashromážděné věci, které jsou určené k vyhození do velkých pytlů a následně je odváží k ekologické likvidaci na sběrná místa. 

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení
KALKULACE DO E-MAILU

Zavolejte nám

Jsme zde pro Vás
+420 608 105 106

Nabízíme komplexní služby při vyklízení v Praze 9 na Vysočanech a okolí.

Specializujeme se rovněž na vyklízení domů. Zajišťujeme odvoz starých a nepoužitelných věcí na skládku či do sběrného dvora. Na naše pracovníky je spoleh, jsou slušní a mají mnohaletou zkušenost s vyklízením a likvidací odpadu. Rozumíme, že k některým věcem může být citový vztah a vše s Vámi před započetím prací prodiskutujeme. Rádi vám rovněž dům po vyklizení připravíme k následnému prodeji či nastěhování.

Jak probíhá vyklízení pozůstalosti v Praze 9 na Vysočanech?

Prvním krokem pro dosažení očekávaného výsledku je vyplnění online formuláře na našich stránkách nebo telefonická domluva s jedním z našich operátorů. Již při prvním kontaktu je nutné zodpovědět pár otázek, týkajících se vyklízecích prostor. Naši operátoři se vás pak následně doptají na případné informace, které nám nebyly sděleny a jsou důležité pro správnou cenotvorbu. 

Naše ceny jsou transparentní a fér

V již zmiňovaném formuláři vyplníte přibližný objem pozůstalosti, kterou je třeba zlikvidovat – od tohoto jediného údaje se odvíjí naše cena. Platíte totiž pouze za množství odpadu, který odvezeme na skládku či sběrný dvůr. Přibližně do hodiny od vyplnění formuláře vám na e-mail zašleme cenovou nabídku, za kterou jsme schopni vyklidit pozůstalost a postarat se o vzniklý odpad. V případě telefonické domluvy vám cenu sdělíme obratem. Pro ještě přesnější odhad sumy, kterou zaplatíte, je možné nám zaslat také fotografie vyklízeného objektu.

Žádné konečné navýšení ceny

S naší firmou se nemusíte bát, že po dokončení všech prací přijdeme s vyšší fakturou v ruce a budeme požadovat poplatky za nečekané množství vzniklých prací. Naše odhadovaná cena je konečná a můžeme vám garantovat její nulové překročení.

Překážky pro nás nejsou další položkou na faktuře

Při vyklízení pozůstalosti v Praze 9 na Vysočanech 4 se může stát, že se bude jednat o byt bez možnosti využít výtah či o dům, který bude mít až zbytečně moc schodů. Naši silní chlapi si s těžkým nábytkem samozřejmě poradí i v horších podmínkách. 

PROČ SI NÁS VYBRAT?

Máme individuální přístup k zákazníkovi, poradíme Vám jak ušetřit, dodržujeme naše pravidla a vždy splníme to na čem se dohodneme.

Přijedemevčas

Domluvíme si společný termín a garantujeme včasný příjezd.

Respektujemeokolí

Při vyklízení dbáme na dobré sousedské vztahy a vždy se snažíme dělat co nejméně hluku.

Poradíme Vámjak ušetřit

Poradíme Vám jak při likvidaci odpadu ušetřit, aby bylo vyklízení co nejvýhodnější.

Pracujemecelá ČR

Specializujeme se na vyklízení v Praze a okolí. Rádi se s Vámi však domluvíme a poskytneme naše služby po celé ČR.

Pracujemenonstop 24/7

Rádi se s Vámi domluvíme na jakémkoliv termínu. Jsme flexibilní. Můžeme některé práce provádět přes noc.

Den vyklízení v Praze 9 na Vysočanech je tady

Po předchozí domluvě, nejpozději do tří dnů od zavolání či e-poptávky, přijede na místo v přesně dohodnutý termín, bez jakýchkoliv příplatků za dopravu a cestovné. Problém nám nedělá ani sobota a neděle a jakýkoliv vám vyhovující čas (dokonce můžeme práce, které nebudou rušit okolí, provádět také v noci). Je nutné společně projít věci, které jsou určeny k likvidaci a které naopak zůstávají na místě nebo si je berete s sebou. No a poté se naši chlapi s ohledem na sousedy a snahou o zachování co největšího klidu v domě, vrhnout do práce s vyklízením pozůstalosti a postupně odvezou a napytlují veškerý odpad, který je určen k likvidaci. Při veškerých prováděných pracích můžete být s námi na místě a dělat nám dohled nebo můžete přijet až po dokončení vyklízení pozůstalosti.

Samozřejmostí je pro nás také závěrečný úklid

Po vyklízení pozůstalosti v Praze 9 na Vysočanech 4 se zaměstnanci pustí do úklidu, který vznikl při vynášení nábytku, spotřebičů, či pytlů s oblečením a lůžkovinami. Schodiště zametou, popřípadě dají do pořádku také výtah, který předem zakryjí, aby nedošlo k jeho poškození při vyklízení bytu. 

Vyklízení %pozůstalosti Praha a konečná platba

Maximální hranici, na kterou se může vyšplhat množství odvezeného odpadu vám upřesníme ještě před zahájením jakékoliv práce, jakmile dorazíme k vám na předem domluvenou adresu. Po dokončení vyklízení pozůstalosti (včetně možnosti domluvit se v průběhu na malování místností či jejich dezinfekci), vám naši kolegové nabídnou platbu hotově, převodem na účet či kartou pomoci terminálu. Fakturu za provedené služby vám zašleme na váš e-mail.

Usnadníme vám práci a dáme pozůstalost do pořádku

Je možné objednat si u nás vymalování prostor či jejich dezinfekci chemickými přípravky, v případě zamoření či úmrtí příbuzného uvnitř v místnosti. %Vyklízení pozůstalosti Praha může obsahovat také kompletní úklid a přípravu nemovitosti k prodeji či k okamžitému nastěhování. 

Máte zájem o vyklízení?
Napište nám

Telefon

+420 608 105 106

E-mail

info@vyklizeniSOS.cz

Pracujeme 24/7

mluvíme anglicky a česky

Bulharská 996/20

Praha 10, 101 00

PŘESNÁ KALKULACE

Do 24 hodin od zaslání informací o vyklízení

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Kalkulaci vyklízení a Vaše dotazy Vám sdělíme ihned telefonicky a zdarma

Zavolejte nám

+420 608 105 106

PŘESNÁ KALKULACE ZDARMA

Zanechte nám své telefonní číslo.
Závoláme Vám a připravíme kalkulaci na vyklízení zdarma.